Housing Fractal Design Define XL R2 Black (FD-CA-DEF-XL-R2-BL) (7350041081005)
Корпус Fractal Design Define XL R2 Black (FD-CA-DEF-XL-R2-BL) (7350041081005)
Технічні характеристики:
- Виробник: Fractal Design
- Форм-фактор материнської плати: microATX/ATX/Mini-ITX/XL-ATX/E-ATX li>
- Типорозмір: Full-Tower
- Призначення: робоча станція
- Потужність БП, Вт: ні
- PSU (живлення материнської плати): ні< /li>
- Розташування БП: знизу
- Кількість 5,25" відсіків: 4
- Кількість 3,5" відсіків зовнішніх: ні
- Кількість 3,5" відсіків внутрішніх: 8
- Кількість 2,5" відсіків: ні
- Кількість слотів розширення: 9
- Вбудовані вентилятори / розташування: 1x140мм / на передній панелі, 1x140мм / на задній панелі, 1x140мм / внизу
- Місця під додаткові вентилятори / розташування: 1x120/140мм / на передній панелі, 1x140мм / на бічній панелі, 2x120/140мм / на верхній панелі
- Габарити, мм: 560x559x232
- Маса, 16,4
- Матеріал передньої панелі: пластик+сталь
- Матеріал боковини: сталь
- Матеріал шасі: сталь
- Шторка/дверцята ( відсіки, що закриваються): дверцята закриває передню панель
- Механізм відкривання: знімається бічна стінка
- Колір лицьової панелі: чорний
- Колір корпусу: чорний
- Вікно для кріплення кулера CPU: є
- Знімні кошики для HDD: є
- Система організації кабелів: є
- Можливість встановлення довгих відеокарт: до 480 мм li>
- USB: 2xUSB 3.0, 2xUSB 2.0
- Вихід на навушники: є
- Вхід для мікрофона: є
| Body material | Metal |
| В наявності | Так |
| Main characteristics | |
| Type of | Housing |
| Manufacturer | Fractal Design |
| Motherboard form factor | Extended ATX |
| Type of shell | Full Tower |
| Power supply, W | Without power supply |
| Cooling system | |
| Number of built-in fans, pcs | 1 x 140 mm (front panel), 1 x 140 mm (rear panel), 1 x 140 mm (bottom panel) |
| Number of optional fans, pcs | 1 x 120 mm (front panel), 2 x 120 mm (top panel), 2 x 120 mm (side panel) |
| Maximum height of the CPU cooler, mm | 170 |
| Compartments | |
| Number of compartments 5.25, pcs | 4 |
| Number of compartments 3.5, pcs | 8 |
| Number of compartments 2.5, pcs | Not |
| Additionally | |
| Colour | The black |
| Maximum length of a video card, mm | 480 |
| Front panel | 2 x Mini-jack разъем 3.5 мм / 2 x USB 2.0 / 2 x USB 3.0 |
| Sizes, mm | 232 x 559 x 560 |
| Weight of packing | 9 kg |
| Warranty | |
| Warranty | Not |
* Characteristics, delivery and appearance of the product may differ from those indicated and / or may be changed by the manufacturer without reflection of the product in the card.