Cabinet 19" 42U, 800x1055 mm (W*D), black, perforated doors (66%) (UA-MGSE42810PB)
Cabinet type:
| floor | |
| Standard: | nineteen" |
| Cabinet height: | more than 15U |
| Cabinet Depth: | 1055 mm. |
| Vents: | on top of |
| Dimensions: | 2020x800x1055 mm (H * W * D) |
| Weight: | 128.9 kg. |
| Body Material: | metal |
| Metal thickness: | 1.0 - 2.0 mm |
| Features: | supports the installation of legs there are screws for grounding |
| Recommended load: | up to 550 kg. |
| Colour: | the black |
| Useful depth: | 995 mm. |
| В наявності | Так |
| Manufacturer | CMS |
| Type of | Floor cabinet |
| Height ,U | 42 |
| Cabinet width, (mm ) | 800 |
| Cabinet depth, (mm) | 1055 |
| Width, (inch) | 19 |
| Door material | Glass |
| Colour | The black |
| Weight of packing | 9 kg |
* Characteristics, delivery and appearance of the product may differ from those indicated and / or may be changed by the manufacturer without reflection of the product in the card.