Housing Fractal Design Define S Window Black (FD-CA-DEF-S-BK-W)
| Код виробника | FD-CA-DEF-S-BK-W |
| Форм-фактор< /td> | Mini-ITX, microATX, ATX |
| Тип корпусу | Miditower | tr>
| Матеріал корпусу | Сталь |
| Потужність блока живлення< /td> | Ні |
| Кількість відсіків 5.25" | 2 | Кількість внутрішніх відсіків 3.5" | 8 |
| Кількість відсіків 2.5" strong> | 2 |
| Максимальна довжина відеокарти | 180 мм |
| Охолодження | Спереду: 1 х Fractal Design DynamicGP14 Позаду: 1 х Fractal Design Dynamic GP14 | Роз'єми на передній панелі: | 2 порту USB 3.0, аудіо вхід/вихід |
| < strong>Розміри | 233 x 465 x 533 мм |
| Вага | 9.1 кг |
| Гарантія | 24 місяці |
| В наявності | Так |
| Body material | Metal |
| Main characteristics | |
| Type of | Housing |
| Manufacturer | Fractal Design |
| Motherboard form factor | ATX |
| Type of shell | Middle Tower |
| Power supply, W | Without power supply |
| Cooling system | |
| Number of built-in fans, pcs | 1 x 140 mm (front panel), 1 x 140 mm (rear panel) |
| Number of optional fans, pcs | 2 x 120/140 mm (front panel), 3 x 120/140 mm (top panel), 1 x 120/140 mm (bottom panel), 1 x 120/140 mm (side panel) |
| Maximum height of the CPU cooler, mm | 180 |
| Compartments | |
| Number of compartments 5.25, pcs | 2 |
| Number of compartments 3.5, pcs | 8 |
| Number of compartments 2.5, pcs | 2 |
| Additionally | |
| Colour | The black |
| Maximum length of a video card, mm | 425 |
| Front panel | 2 x Mini-jack разъем 3.5 мм / 2 x USB 3.0 |
| Sizes, mm | 233 x 465 x 533 |
| Weight of packing | 9 kg |
| Warranty | |
| Warranty | 24 months |
* Characteristics, delivery and appearance of the product may differ from those indicated and / or may be changed by the manufacturer without reflection of the product in the card.