Switch BDCOM BDCOM-S2548GX
| Модель: | S2548GX |
| Інтерфейси: | 44x 1000BASE-SFP |
| Консольний порт: | RJ-45 td> |
| Рівень: | L2 |
| Комутаційна фабрика: | 128 Гбіт /с |
| Таблиця MAC-адрес: | 8K |
| Jumbo Frame: < /td> | 16K |
| Spanning Tree: | IEEE 802.1D STP; |
| VLAN: | Port-based VLAN; |
| Multicast Control: | < td> |
| DHCP: td> | DHCP Snooping; |
| Керування: | SNMP v1/v2; |
| Споживана потужність, MAX: | 60 Вт |
| В наявності | Так |
| Modification | BDCOM-S2548GX |
| Manufacturer | BDCOM |
| Type of | Driven by L2 |
| Number of ports Fast Ethernet | Not |
| Number of ports Gigabit Ethernet | 4 things |
| Number of ports 2.5G Ethernet | Not |
| Number of ports 10G Ethernet | Not |
| Number of ports SFP | 48 pcs |
| Number of ports SFP+ | Not |
| Number of ports SFP28 | Not |
| Number of ports QSFP+ | Not |
| Number of ports supported PoE | Not |
| Special features | Rack mountable |
| Weight of packing | 9 kg |
| Warranty | 12 months |
* Characteristics, delivery and appearance of the product may differ from those indicated and / or may be changed by the manufacturer without reflection of the product in the card.