Module 50x25 1xRJ45, straight STP 5e, white 17.1C.011.D0015
| Execution type | screened |
| Accessories | Euromod adapter |
| Category | category 5E |
| Configurability type | modular |
| Modules | Evromod |
| Volume | 40 cu. cm. |
| Weight | 14 grams |
| Length | 50 mm |
| Width | 20 mm |
| Height | 40 mm |
| В наявності | Так |
| Type of | Module for sockets and patch panels |
| Manufacturer | Molex |
| Weight of packing | 9 kg |
* Characteristics, delivery and appearance of the product may differ from those indicated and / or may be changed by the manufacturer without reflection of the product in the card.
See also
Connector network FreeEnd-> RJ45 SFTP6, Keystone 90output LSA SNAP-IN, HQ, gray (75.09.5901-25)
Art: 75.09.5901
ID: 154388
Data Gate Module + 1xRJ45 (WE8W), UTP, 568A / B, PowerCat 6, black (KSJ-00018-04)
Art: KSJ-00018-04
ID: 145201
Shipping
Shipping options:
Payment
Payment options:
Warranty, Exchange/Refund
Warranty service is provided by the manufacturer, its period is specified in the coupon and on the website. The warranty period depends directly on the manufacturer and is valid for the entire time. They are denied warranty service only if the goods were damaged or a breakdown occurred due to the user's fault.
If the warranty card does not come bundled with instructions, the store issues it. Representative offices of manufacturers in Ukraine assume responsibility for warranty service.
At the end of the warranty period, experts at the exe.ua service center are ready to help with the repair and maintenance of any equipment.
According to the law, the buyer has the right to return the product without giving a reason within 14 days, but in this case it should not be used, all documents and packaging to it are saved. Kievans will be able to arrive at the address. Riga 8A, BC "Fargo", of. 106 Monday through Friday. Opening hours from 12:00 to 18:00. You should have a purchase check and an ID with you. For residents of other cities it is possible to exchange, service and return by sending to the "New Mail" in the package must attach a scan copy of the warranty card.