Cartridge EPSON SureColor SC-P6000/ P7000/ P8000/ P9000 Light Black 350мл (C13T824700) струйный, оригинальный, Light black, Совместимость - Epson PATRON HP LJ1200/ 1220/ 1000 Extra (PN-15AR) лазерный, неоригинальный, Black, Совместимость - Canon, Hewlett Packard, 2500 стр PATRON CANON FX-10 Extra (PN-FX10R) лазерный, неоригинальный, Black, Совместимость - Canon, 2500 стр HP CLJ 410A Cyan (CF411A)
The HP CLJ 411A Cyan Cartridge (CF411A) is a HP quality laser cartridge with JetIntelligence technology. The ideal choice for professional-quality printing with maximum speed for your HP printer or MFP.
Six components of the innovative HP JetIntelligence technology:
• HP ColorSphere 3 toner — a new formula based toner specifically designed for use with color printers and HP LaserJet MFPs.
• Black high-precision toner is HP's first chemically engineered toner for HP LaserJet monochrome printers for small workgroups.
• Page Maximiser technology — monitors cartridge wear and tear, unique to each user.
• Technology Print Gauge - collects basic information about the cartridge, allowing you to perform an accurate assessment of its resource.
• Fraud protection technology - Verifies that a genuine HP print cartridge is installed.
| В наявності | Так |
| Manufacturer | HP |
| Type of | Cartridge |
| Ink type | Toner |
| Package dimensions (W x D x H) | 365.6 x 123.9 x 102.9 mm |
| Colour | Cyan |
| Shipping Weight | 811 g |
| Compatibility | не задано |
| Type of | Laser |
| View | Original |
| Ink color | не задано |
| Colour | Cyan |
| Ink type | Toner |
| View | Original |
| Compatible with brand devices | Hewlett Packard |
| Compatibility | не задано |
| Equipment | 1 cartridge |
| Compatibility with models | HP LJ Pro M452dn / M452nw / M477fdn / M477fdw / M477fnw |
| Print Resource | 2300 pages |
| Print Resource | 2300 pages |
| For printer | не задано |
| Compatible with brand devices | Hewlett Packard |
| Type of | Laser |
| Equipment | 1 cartridge |
| Weight of packing | 0.8 kg |
* Characteristics, delivery and appearance of the product may differ from those indicated and / or may be changed by the manufacturer without reflection of the product in the card.