Cooler for the case Noctua iPPC (NF-F12iPPC-2000 IP67 PWM)
Кулер для корпуса Noctua iPPC (NF-F12 iPPC-2000 IP67 PWM)
Вентилятор Noctua NF-F12 серії industrialPPC, як випливає з назви, розрахований на промислове застосування в серверах і робочих станціях. Там, де на перший план виходить потужність і надійність. Від інших моделей вентилятор серії industrialPPC відрізняється більш потужними трифазним двигуном і більш міцною конструкцією з поліаміду, армованого скловолокна.
У вентиляторі застосований підшипник на магнітному підвісі (самостабілізується гідродинамічний другого покоління), іменований SSO2. На сьогоднішній день даний тип підшипників вважається одним з кращих. Noctua перейнялися сертифікацією своїх виробів на предмет стійкості до шкідливих впливів навколишнього середовища. Кулер для корпуса Noctua iPPC відповідає вимогам рейтингу захисту від зовнішнього середовища IP67 і не боїться пилу, вогкості або навіть прямого потоку води.
| В наявності | Так |
| Number of fans | 1 |
| Fan diameter | 120 mm |
| Rotation speed control | There is |
| Air flow | 71.6 CFM |
| The size | 120 x 120 x 25 mm |
| Pressure | 3.94 mm H2O |
| Bearing type | SSO2 Bearing |
| Mean time to failure (MTBF) | 150000 h |
| Noise level | 29.7dB |
| Fan power supply | 12V |
| Current consumed by fans | 0.1 A |
| Maximum fan speed | 2000RPM |
| Fan power consumption | 1.2 W |
| Type of connection connector | 4pin |
| Material | Plastic |
| Main characteristics | |
| Type of | Fan |
| Manufacturer | Noctua |
| Purpose | For the body |
| Fan size, mm | 120 |
| Fan speed, rpm | 2000 |
| Bearing type | Self-stabilizing hydrodynamic |
| Maximum noise level, dB | 30 |
| Sizes, mm | 120 x 120 x 25 |
| Additionally | |
| Weight of packing | 9 kg |
| Warranty | |
| Warranty | 72 months |
* Characteristics, delivery and appearance of the product may differ from those indicated and / or may be changed by the manufacturer without reflection of the product in the card.