Access point MikroTik RB911G-5HPacD-QRT
Invoice with VAT 20%
Invoice w\o VAT
Address delivery «Nova Posta»
дату отправки уточняйте...
In the department of «Nova Posta»
дату отправки уточняйте...
Courier in Kiev 60 ₴
дату отправки уточняйте...
Exchange/Refund: 14 days
| Model | RB911G-5HPacD-QRT |
| CPU | QCA9882-BR4A-R 720MHz |
| Memory | 128RAM |
| Gain | 24dbi |
| Wireless standards | 802.11ac |
| Working frequency range | 4.9-5.875GHz |
| Polarization | Vertical / Horizontal |
| Bow width | 10.5 degrees in both planes |
| Maximum SWR | 1.37: 1 |
| Back radiation coefficient | > 30 dB |
| Cross polarization | > 25 dB |
| Connectors | 2xMMCX |
| Nutrition | 8-30V |
| Consumption | 11.5W |
| Operating temperatures | -30 ° C to 60 ° C |
| Dimensions | 309x320x50mm |
| Weight | 5.7kg |
| Platform | RouterOS Level4 |
|
LAN порт (и)
|
1 LAN порт
|
|
PoE
|
так
|
|
Вага упаковки
|
9 г
|
|
Виробник
|
Mikrotik
|
|
Гарантія
|
3 міс.
|
|
Модифікація
|
RB911G-5HPacD-QRT
|
|
Тип
|
Точка доступу
|
|
Швидкість бездротової мережі
|
До 600 Мбіт / с
|
* Characteristics, delivery and appearance of the product may differ from those indicated and / or may be changed by the manufacturer without reflection of the product in the card.