Router Mikrotik RB750P-PBR2
Invoice with VAT 20%
Invoice w\o VAT
Address delivery «Nova Posta»
дату отправки уточняйте...
In the department of «Nova Posta»
дату отправки уточняйте...
Courier in Kiev 60 ₴
дату отправки уточняйте...
Exchange/Refund: 14 days
| BIOS: | RouterBOOT |
| Power Over Ethernet (PoE): | 5-30V |
| Power supply: | 24V DC, 2.5A |
| Number of MiniPCI slots: | not |
| PoE availability: | Yes |
| Voltage consumed: | 3W at 24V |
| RAM: | 64 MB |
| Memory: | 16MB on NAND memory chip |
| OS support: | MikroTik RouterOS, L4 license |
| Ports: | 5x 10/100 Mbit / s Ethernet with Auto-MDI / X |
| Power Consumption: | up to 3W |
| CPU: | QCA9531 650MHz |
| Dimensions: | 125x178x48 mm |
| Connector for SFP module: | Not |
| LED indicators: | 5 Ethernet LEDs |
| Work temperature: | -35 ℃ ... + 70 ℃ |
|
LAN порт (и)
|
5 LAN портів
|
|
USB порт (и)
|
не задано
|
|
Вага упаковки
|
0.90
|
|
Вбудований ADSL модем
|
не задано
|
|
Виробник
|
Mikrotik
|
|
Гарантія
|
6 міс.
|
|
Модифікація
|
RB750P-PBr2
|
|
Підтримка 3G
|
не задано
|
|
Тип
|
Маршрутизатор
|
|
Тип підключення до мережі
|
Провідний
|
|
Швидкість бездротової мережі
|
Без Wi-Fi
|
* Characteristics, delivery and appearance of the product may differ from those indicated and / or may be changed by the manufacturer without reflection of the product in the card.