Inverter Powerwalker Inverter 700 PSW (10120214)
| Тип ДБЖ | Інвертор (Inverter) |
| Призначення | для дому, для комп'ютера, для котла |
| Вольт-ампери | 700 ВА |
| Ватти | 500 Вт |
| Номінальна напруга | 230 В |
| Мінімальна напруга (для роботи від мережі 220В) | 170 (розширений: 90 В) |
| Максимальна напруга (для роботи від мережі 220В) | 280 В |
| Частота | 50/60 Гц |
| Діапазон відхилень частоти, ± | 10 % | tr>
| Номінальна напруга | 230 В |
| Частота | 50/60 Гц (± 1 Гц) |
| ККД при повному навантаженні | 90 % | tr>
| Час перемикання | 10 мс (у розширеній напрузі: 20 мс) |
| Напруга постійного струму | 12 В (до комплекту не включені) |
| Загальна ємність батарей | 150 Ач (100-150 А/год; рекомендовані, зовнішнього підключення, в комплект не включені) |
| Захист від перевантаження | + |
| Захист від перенапруги | + |
| Захист від короткого замикання | < td>+|
| Захист батарей від глибокого розряду | + |
| Вихідні роз'єми | (1) Schuko CEE 7 |
| Ширина | 290 мм |
| Висота | 127 мм |
| 289 мм | |
| Вага | 4.5 кг |
| Manufacturer | Mustek |
| Type of | Inverter |
| Warranty | 24 months |
* Characteristics, delivery and appearance of the product may differ from those indicated and / or may be changed by the manufacturer without reflection of the product in the card.
See also
Інвертор Choetech з зарядкою, функція ДБЖ 12\220V 2000Вт, LiFePO₄/Li-ion/AGM/GEL, (INV-C2000WUPS-EU)
Art: INV-C2000WUPS-EU
ID: 984532
Акумуляторна електрична батарея літієва Ritar HV RESS-100 Base Ritar HV RESS-100 Base
Art: HV RESS-100 Base
ID: 795156
Voltage inverter AEV6500W, 12 / 220V with approximate sine wave, 2 universal sockets , 2*USB (DC:
Art: AEV6500W
ID: 717789
Hybrid inverter BRAZZERS BRZ-SOLAR-1500, 1500VA / 1200W, 24V, charge current 10 / 20A, inverter100-29
Art: BRZ-SOLAR-1500
ID: 669671
Shipping
Shipping options:
Payment
Payment options:
Warranty, Exchange/Refund
Warranty service is provided by the manufacturer, its period is specified in the coupon and on the website. The warranty period depends directly on the manufacturer and is valid for the entire time. They are denied warranty service only if the goods were damaged or a breakdown occurred due to the user's fault.
If the warranty card does not come bundled with instructions, the store issues it. Representative offices of manufacturers in Ukraine assume responsibility for warranty service.
At the end of the warranty period, experts at the exe.ua service center are ready to help with the repair and maintenance of any equipment.
According to the law, the buyer has the right to return the product without giving a reason within 14 days, but in this case it should not be used, all documents and packaging to it are saved. Kievans will be able to arrive at the address. Riga 8A, BC "Fargo", of. 106 Monday through Friday. Opening hours from 12:00 to 18:00. You should have a purchase check and an ID with you. For residents of other cities it is possible to exchange, service and return by sending to the "New Mail" in the package must attach a scan copy of the warranty card.