Sound card Dynamode USB 8(7.1) каналов 3D длина кабеля 25 см черная (USB-SOUND7-BLACK)
| Manufacturer Code: | USB-SOUND7-BLACK |
|---|---|
| Model: | USB Sound7 Black |
| Type of: | external |
| Sound chip: | C-Media 108 |
| Number of channels: | 7.1 |
| Interface: | USB |
| The width and maximum frequency of the DAC: | 16 bit, 48 kHz |
| Digit capacity and maximum frequency of the ADC: | 16 bit, 48 kHz |
| Technology support: | Xear 3d |
| Inputs and Outputs: | 2 x 3.5mm |
| Additional Information: | connects without drivers, cable length 25 cm |
| В наявності | Так |
| Main characteristics | |
| Type of | Sound card |
| Manufacturer | Dynamode |
| Interface | USB |
| Number of channels | 7.1 |
| Weight of packing | 9 kg |
| Warranty | 12 months |
* Characteristics, delivery and appearance of the product may differ from those indicated and / or may be changed by the manufacturer without reflection of the product in the card.
With this product also bought
Date cable USB 2.0 AM to Type-C 0.25m white ColorWay (CW-CBUC001-WH)
Art: CW-CBUC001-WH
ID: 234351
Sound card Dynamode USB 6(5.1) каналов 3D RTL (USB-SOUNDCARD2.0)
Art: USB-SOUNDCARD2.0
ID: 210386
Date cable OTG USB 2.0 AF to Micro 5P 0.15m Maxxter (U-AFM-OTG)
Art: U-AFM-OTG
ID: 210297
Cable multimedia Jack 3.5mm male / Jack 3.5mm male Cablexpert (CCA-404-5M)
Art: CCA-404-5M
ID: 209241
See also
External Sound Card VOLTRONIC USB-Sound Card (7.1) 3D Sound (YT-SC-7.1/7)
Art: YT-SC-7.1/7
ID: 382710
Sound card Dynamode USB 8(7.1) 20см каналов 3D RTL (USB-SOUND7-WHITE)
Art: USB-SOUND7-WHITE
ID: 139608
Shipping
Shipping options:
Payment
Payment options:
Warranty, Exchange/Refund
Warranty service is provided by the manufacturer, its period is specified in the coupon and on the website. The warranty period depends directly on the manufacturer and is valid for the entire time. They are denied warranty service only if the goods were damaged or a breakdown occurred due to the user's fault.
If the warranty card does not come bundled with instructions, the store issues it. Representative offices of manufacturers in Ukraine assume responsibility for warranty service.
At the end of the warranty period, experts at the exe.ua service center are ready to help with the repair and maintenance of any equipment.
According to the law, the buyer has the right to return the product without giving a reason within 14 days, but in this case it should not be used, all documents and packaging to it are saved. Kievans will be able to arrive at the address. Riga 8A, BC "Fargo", of. 106 Monday through Friday. Opening hours from 12:00 to 18:00. You should have a purchase check and an ID with you. For residents of other cities it is possible to exchange, service and return by sending to the "New Mail" in the package must attach a scan copy of the warranty card.