Antenna Access Point Ubiquiti LiteBeam LBE-M5-23 (5Ghz, 23dBi)
| Weight: | 0.750 kg. |
| Wind load: | 55 m / s |
| Humidity at work: | 5 ... 95% non-condensing |
| Data Transmission Range (Indoor): | up to 30 km |
| Frequency range: | 5.150 - 5.875 GHz |
| Power supply: | PoE adapter 24V, 0.2 A (included) |
| Body: | External use, UV stabilized plastic |
| Gain: | 23 dBi |
| Power (mW): | 300 mW |
| PoE availability: | Yes |
| Voltage consumed: | 4W |
| RAM: | 64 MB |
| Ports: | (1) 10/100 Ethernet Port |
| Application: | External |
| CPU: | MIPS 74K |
| Dimensions: | 362 * 267 * 184 mm |
| Modes of operation: | Client Bridge Point-to-multipoint Point-to-point |
| Certificates: | FCC IC CE |
| Network protocols and standards: | 802.11a, 802.11n / airMAX |
| IEEE Standard: | 802.11 a / n |
| Work temperature: | -40 ... + 70 |
| Mount Type: | on the mast (included) |
| Device Type: | Access point |
| Frequency of work: | 5 GHz |
| В наявності | Так |
| Manufacturer | Ubiquiti |
| Type of | Access point |
| Weight of packing | 9 kg |
| Warranty | 12 months |
| Wireless speed | Up to 150 Mbps |
| LAN port (s) | 1 LAN port |
| PoE | Yes |
* Characteristics, delivery and appearance of the product may differ from those indicated and / or may be changed by the manufacturer without reflection of the product in the card.