DS-2CE16D5T-IR (3.6 mm) 2 MP Turbo HD Camcorder Hikvision (DS-2CE16D5T-IR (3.6))
Сенсор: 1/3 Progressive Scan CMOS
Кількість ефективних пікселів : 1920(H)х1080(V)
Мінімальна освітленість: 0.01 Люкс @ (F1.2 , АРУ вкл), 0 Люкс @ з ІЧ
0.014 Люкс @ (F1.4, АРУ вкл), 0 Люкс @ з ІЧ
Швидкість затвора: 1/25 ~ 1/50,000с
Об'єктив: 3.6 мм @ F2.0
Кут огляду: 80.9
Кріплення об'єктива: М12
Кути регулювання: Поворот: 0 - 360, нахил: 0 - 90 , обертання: 0 - 360
Широкий динамічний діапазон&120 dB
Режим День/Ніч: ICR фільтр
Синхронізація: Внутрішня
Швидкість потоку відео: 25 кадрів /с.
Відео вихід HD: 1 аналоговий HDTVI вихід
Відео вихід CVBS: 1Vp-p композитний вихід (75 / BNC) Відношення сигнал / шум: 52 дБ
OSD меню
Автоматична експозиція: Indoor, Outdoor, Indoor1, LOW-LIGHT
ID камери: Вкл/Вик (15 символів)
AGC: Підтримується
День / ніч режим: Колір / ч-б / SMART ІЧ
Баланс білого: ATW, AWC-SET, Indoor, Outdoor, ручні налаштування
Детектор руху: Підтримується, максимум 4 зони
Приватні маски максимум 8 зон
BLC Підтримується
Анти- мерехтіння Вкл/Вик
функції Цифровий широкий динамічний діапазон, 3D цифрове шумозаглушення, чіткість, яскравість, цифровий зум, дзеркало
Вологість 90% або менше (без конденсату)
Харчування: DC 12В< Потужність: 4 Вт< Ступінь захисту IP66
ІЧ підсвічування до 20 метрів
Зв'язок: по коаксіальному кабелю (потрібний UTC контролер)
Протокол: Pelco-C (Coaxitron)
Розміри : 70 х 149.5 мм
Вага: 360 г
Кількість ефективних пікселів : 1920(H)х1080(V)
Мінімальна освітленість: 0.01 Люкс @ (F1.2 , АРУ вкл), 0 Люкс @ з ІЧ
0.014 Люкс @ (F1.4, АРУ вкл), 0 Люкс @ з ІЧ
Швидкість затвора: 1/25 ~ 1/50,000с
Об'єктив: 3.6 мм @ F2.0
Кут огляду: 80.9
Кріплення об'єктива: М12
Кути регулювання: Поворот: 0 - 360, нахил: 0 - 90 , обертання: 0 - 360
Широкий динамічний діапазон&120 dB
Режим День/Ніч: ICR фільтр
Синхронізація: Внутрішня
Швидкість потоку відео: 25 кадрів /с.
Відео вихід HD: 1 аналоговий HDTVI вихід
Відео вихід CVBS: 1Vp-p композитний вихід (75 / BNC) Відношення сигнал / шум: 52 дБ
OSD меню
Автоматична експозиція: Indoor, Outdoor, Indoor1, LOW-LIGHT
ID камери: Вкл/Вик (15 символів)
AGC: Підтримується
День / ніч режим: Колір / ч-б / SMART ІЧ
Баланс білого: ATW, AWC-SET, Indoor, Outdoor, ручні налаштування
Детектор руху: Підтримується, максимум 4 зони
Приватні маски максимум 8 зон
BLC Підтримується
Анти- мерехтіння Вкл/Вик
функції Цифровий широкий динамічний діапазон, 3D цифрове шумозаглушення, чіткість, яскравість, цифровий зум, дзеркало
Вологість 90% або менше (без конденсату)
Харчування: DC 12В< Потужність: 4 Вт< Ступінь захисту IP66
ІЧ підсвічування до 20 метрів
Зв'язок: по коаксіальному кабелю (потрібний UTC контролер)
Протокол: Pelco-C (Coaxitron)
Розміри : 70 х 149.5 мм
Вага: 360 г
| Manufacturer | Hikvision |
| Camera type | HD-TVI camera |
| Resolution | 2 Mp |
| Type of shell | Cylindrical |
| Connection type | Wired |
| Focal length | 3.6 mm |
| Matrix Format | 1/3“ |
| PoE | No |
| Infrared illumination range | 20 m |
| Protection | IP66 |
| Microphone | Not |
| Colour | White |
| Weight of packing | 9 kg |
| Warranty | 12 months |
* Characteristics, delivery and appearance of the product may differ from those indicated and / or may be changed by the manufacturer without reflection of the product in the card.