IP camera Hikvision DS-2CD2120F-IWS (2.8)
| Сенсор: | 1/3 "progressive scan CMOS |
| Мінімальна освітленість: | 0.07 Люкс (F1.2, АРУ вкл) 0 Люкс з ІК |
| Швидкість затвора: | 1/3 ~ 1 / 100,000с |
| об'єктив: | f=2.8мм@F2.0, кут огляду 82.6 ° |
| Кріплення об'єктива: | M12 |
| Режим "День / Ніч": | ICR фільтр: * тільки в моделях -I |
| Кути нахилу: | Панора: ± 20 °, Нахил: 0 ~ 90 °, Обертання: ± 90 ° |
| Цифровий фільтр шумів (DNR): | 3D DNR |
| Iірокій динамічний діапазон (WDR): | DWDR |
| Компенсація стрічного засвічення: | Є, зони налаштовуються |
| Відео стиснення | |
| Відео стиск: | H.264 / MJPEG |
| H.264 профілі: | базовий профіль |
| Відео bit rate: | 32 Kbps ~ 16 Mbps |
| Аудіо стиснення: | G.711 / G.726 |
| Аудіо bit rate: | 64Kbps (G.711) / 16Kbps (G.726) |
| зображення | |
| Макс. Дозвіл: | 2048х1536 |
| Швидкість запису: | 12.5 к / с (2048х1536) 25 к / с (1920x1080) 25 к / с (1280x720) |
| Налаштування зображення: | Режим повороту зображення, насиченість, яскравість, контрастність, відтінки сірого регулюється через Web |
| Мережа | |
| Мережеве сховище: | NAS |
| тривозі: | Виявлення руху, розпізнавання осіб, сигнал про порушення, расфокусировка, втрата мережі, конфлікт IP адреси, заповнене сховище |
| протоколи: | TCP / IP, ICMP, HTTP, HTTPS, FTP, DHCP, DNS, DDNS, RTP, RTSP, RTCP, PPPoE, NTP, UPnP, SMTP, SNMP, IGMP, 802.1X, QoS, IPv6, Bonjour (SIP, SRTP optional) |
| Безпека: | Перевірка користувача, водяний знак, фільтрація IP-адреси, анонімний доступ |
| Сумісність системи: | ONVIF, PSIA, CGI |
| інтерфейси | |
| Інтерфейс зв'язку: | RJ45 10M / 100M ethernet порт |
| Аудіо: | Мікрофон, аудіо вихід |
| сховище: | Micro SD / SDXC, Макс. 64Гб |
| тривога: | 1вх / 1вих, * тільки в моделях -S |
| Wi-Fi параметри | |
| Wi-Fi стандарт: | IEEE802.11b / g / n |
| частота: | 2.4 GHz ~ 2.4835 GHz |
| Пропускна здатність каналу зв'язку: | 20/40 MHz |
| Безпека: | 64/128-bit WEP, WPA / WPA2, WPA-PSK / WPA2-PSK, WPS |
| Швидкість передачі: | 11b: 11Mbps, 11g: 54Mbps, 11n: up to 150Mbps |
| дальність передачі | Відкритий: до 200 метрів; Приміщення: до 50 метрів. * Це варіюється в залежності від фактичної робочого середовища. |
| загальні | |
| Умови роботи: | -30 ° C ~ + 60 ° C Вологість 95% або менше (без конденсату) |
| Харчування: | DC 12 / PoE (802.3af) |
| Споживана потужність: | 5 Вт |
| Ступінь захисту: | IP66 |
| ІК підсвічування: | до 10 метрів |
| розміри: | 100 х 97 x 56 мм |
| вага: | 350 г |
| Manufacturer | Hikvision |
| PoE | Yes |
| Weight of packing | 9 kg |
| Warranty | 12 months |
* Characteristics, delivery and appearance of the product may differ from those indicated and / or may be changed by the manufacturer without reflection of the product in the card.
With this product also bought
Additional microphones (2 pcs.) For the Logitech Group (989-000171)
Art: 989-000171
ID: 156203
Video conferencing system LOGITECH Group Video Conferencing System (960-001057)
Art: 960-001057
ID: 152806
24U stand, double, black (without feet) (UA-OF24 D-BK) (UA-OF24-D-BK)
Art: UA-OF24-D-BK
ID: 117770
See also
IP видеокамера Dahua Dahua DH-IPC-HDW2449TM-S-IL 4МП (2.8мм)
Art: DH-IPC-HDW2449TM-S-IL 4МП (2.8мм)
ID: 978700
IP Камера UNV EasyProject (IPC2124LB-ADF40KM-H Easy 4MP 4.0mm SD 3-Axis)
Art: IPC2124LB-ADF40KM-H Easy 4MP 4.0mm SD 3-Axis
ID: 977737
IP видеокамера Dahua Dahua DH-IPC-PT1439H-PV 4МП (2.8мм)
Art: DH-IPC-PT1439H-PV 4МП (2.8мм)
ID: 952434
IP видеокамера Hikvision Hikvision DS-2CD1047G3-LIUF 4МП (4мм)
Art: DS-2CD1047G3-LIUF 4МП (4мм)
ID: 947362
IP видеокамера Hikvision Hikvision DS-2CD1027G3-LIUF 2МП (2.8мм)
Art: DS-2CD1027G3-LIUF 2МП (2.8мм)
ID: 947361
5-мегапіксельна вулична кольорова мережева камера TP-Link, VIGI C350(2.8mm) TP-LINK VIGI C350(2.8
Art: VIGI C350(2.8mm)
ID: 945578
Shipping
Shipping options:
Payment
Payment options:
Warranty, Exchange/Refund
Warranty service is provided by the manufacturer, its period is specified in the coupon and on the website. The warranty period depends directly on the manufacturer and is valid for the entire time. They are denied warranty service only if the goods were damaged or a breakdown occurred due to the user's fault.
If the warranty card does not come bundled with instructions, the store issues it. Representative offices of manufacturers in Ukraine assume responsibility for warranty service.
At the end of the warranty period, experts at the exe.ua service center are ready to help with the repair and maintenance of any equipment.
According to the law, the buyer has the right to return the product without giving a reason within 14 days, but in this case it should not be used, all documents and packaging to it are saved. Kievans will be able to arrive at the address. Riga 8A, BC "Fargo", of. 106 Monday through Friday. Opening hours from 12:00 to 18:00. You should have a purchase check and an ID with you. For residents of other cities it is possible to exchange, service and return by sending to the "New Mail" in the package must attach a scan copy of the warranty card.