Frame Uninterruptible Power Supply APC Symmetra PX 250/ 500 (SYIOF500KMBL)
| Product Model | SYIOF500KMBL |
| Product Type | Power Array Cabinet |
| Physical Characteristics | |
| Height | 78.3" |
| Width | 39.4" |
| Depth | 42.1" |
| Other Information | |
| Compatibility | APC Symmetra PX UPS |
| Input Voltage | 480 V AC |
| Additional Information |
Input Connector(s):
Output Connector(s):
Compliant Standards:
|
| Output Voltage | 480 V AC |
| Stock Details | |
| Manufacturer | APC |
| Manuf Part# | SYIOF500KMBL |
| Price | $16313.92 |
| Availability | Special Order |
| В наявності | Так |
| Form factor | tower |
| Type of | UPS |
| Manufacturer | APC |
| Power (VA) | 500000 |
| Power (Watt) | 500000 |
| Weight of packing | 746 kg |
| Warranty | 12 months |
* Characteristics, delivery and appearance of the product may differ from those indicated and / or may be changed by the manufacturer without reflection of the product in the card.