Cartridge EPSON SureColor SC-P6000/ P7000/ P8000/ P9000 Light Black 350мл (C13T824700) струйный, оригинальный, Light black, Совместимость - Epson PATRON HP LJ1200/ 1220/ 1000 Extra (PN-15AR) лазерный, неоригинальный, Black, Совместимость - Canon, Hewlett Packard, 2500 стр PATRON CANON FX-10 Extra (PN-FX10R) лазерный, неоригинальный, Black, Совместимость - Canon, 2500 стр HP LJ 33A, Ultra M134 Black (CF233A)
Be sure to use the cartridge capabilities to the maximum. Get more value out of your printer using original HP laser cartridges with JetIntelligence technology, optimized for large volumes and greater savings.
With them, your HP LaserJet Ultra printer delivers the speed and quality of print you expect. Original HP laser cartridges are designed to work perfectly with your printer or HP MFP. You can count on professional quality and forget about the cost of reprinting.
Print more pages on a laser printer or HP LaserJet Ultra MFP. Original HP laser cartridges with JetIntelligence technology are designed to save you money and ensure optimal printer performance, so you get consistently professional print quality and high productivity.
| В наявності | Так |
| Manufacturer | HP |
| Type of | Cartridge |
| Equipment | 1 cartridge |
| Type of | Laser |
| Package dimensions (W x D x H) | 365 x 85 x 120 mm |
| Ink type | Toner |
| Shipping Weight | 400 g |
| Colour | Black |
| Compatibility | не задано |
| Type of | Laser |
| View | Original |
| Ink color | не задано |
| Colour | Black |
| Ink type | Toner |
| Compatible with brand devices | Hewlett Packard |
| View | Original |
| Compatibility | не задано |
| Compatibility with models | не задано |
| Equipment | 1 cartridge |
| Print Resource | 2300 pages |
| Print Resource | 2300 pages |
| For printer | не задано |
| Compatible with brand devices | Hewlett Packard |
| Weight of packing | 0.4 kg |
* Characteristics, delivery and appearance of the product may differ from those indicated and / or may be changed by the manufacturer without reflection of the product in the card.