Label printer ribbon Epson LK2YBP (C53S652002)
Етикет-стрічка - це вид витратного матеріалу, який призначений для етикет-пістолетів, а також тих, що нумерують. На таку стрічку барвником роликом наноситься цифрова і буквена інформація про товар. Стрічка може бути прямокутної і хвилястої форми.
Для того щоб прикріпити до товару ярлик, цінник або бирку, використовується ярликотримач. Це спеціальна деталь з полімеру, яка як би застібається, об'єднуючи виріб з ярликом.
Стрічка для принтера етикеток - спеціальна самоклеящаяся папір, згорнутий в рулон, яка є витратним матеріалом для принтерів етикеток. На неї методом термо або термотрансферного друку наноситься корисна для покупців інформація про товар (назва, вага, ціна, термін придатності і т.д.). Такі етикетки для термопринтера користуються великим попитом через простого і дешевого виготовлення.
Якщо великі партії наклейок зазвичай замовляють підрядникам, то середні і невеликі тиражі буває зручніше друкувати самостійно. Окрема категорія - вагова етикетка та інші стікери-бланки з препринтом, де змінну інформацію додруковує вже сам клієнт.
| В наявності | Так |
| Type of | Cartridge |
| Manufacturer | Epson |
| Colour | не задано |
| Compatibility | не задано |
| View | Pastel |
| Ink color | не задано |
| Colour | не задано |
| Feature | Tape |
| Tape width | 6 mm |
| Compatible with brand devices | не задано |
| Tape length | 9 m |
| Compatibility | не задано |
| Compatibility with models | не задано |
| Ribbon color | Yellow |
| For printer | не задано |
| Compatible with brand devices | не задано |
| Text color | The black |
| Weight of packing | 0.05 kg |
* Characteristics, delivery and appearance of the product may differ from those indicated and / or may be changed by the manufacturer without reflection of the product in the card.