MATX body with live module A TX300 ST-610W
mATX Chassis with Live Block A TX300 ST-610W
Specifications:
- Manufacturer code: ST-610W
- Power supply: 300 W
- Case material: SECC 0.5 mm
- Power supply: Yes
- Motherboard form factor: Mini-ITX, microATX
- Number of 5.25" bays: 1
- Case type: DeskTop
- Number of internal 3.5" bays: 2
- Number of 2.5" bays: 1
- Cooling: 1 x 8cm fan
- Maximum CPU cooler height: 83
- Motherboard connection: 20+4pin
- CPU power: 12V 4pin
- Front panel: 2 x USB 2.0, 1 x HD audio output, 1 x microphone
- Dimensions: 99 x 295 x 365 mm
- Weight: 3.1 kg
| Body material | Metal |
| В наявності | Так |
| Main characteristics | |
| Type of | Housing |
| Manufacturer | Gamemax |
| Motherboard form factor | microATX |
| Type of shell | Slim Desktop and others. |
| Power supply, W | 300 |
| Cooling system | |
| Number of built-in fans, pcs | 1 x 80 mm (top panel) |
| Maximum height of the CPU cooler, mm | 83 |
| Compartments | |
| Number of compartments 5.25, pcs | 1 |
| Number of compartments 3.5, pcs | 2 |
| Number of compartments 2.5, pcs | 1 |
| Additionally | |
| Colour | White |
| Maximum length of a video card, mm | Not |
| Front panel | 2х USB2.0, разъем для наушников, микрофона |
| Sizes, mm | 99 x 295 x 365 мм |
| Weight of packing | 9 kg |
| Warranty | |
| Warranty | 24 months |
* Characteristics, delivery and appearance of the product may differ from those indicated and / or may be changed by the manufacturer without reflection of the product in the card.