Housing GAMEMAX MT520 (MT520-NP)
Корпус GAMEMAX MT520 (MT520-NP)
Технічні характеристики:
- Код виробника:: MT520-NP
- Потужність блока живлення: Ні
- Матеріал корпусу: Сталь SGCC 0.5мм
- Наявність блоку живлення: Ні li>
- Форм-фактор материнської плати: Mini-ATX, ATX
- Кількість відсіків 5.25": 1
- Кількість зовнішніх відсіків 3.5": 3
- Тип корпусу: Miditower
- Кількість внутрішніх відсіків 3.5": 2
- Кількість відсіків 2.5": 2
- Охолодження: Охолодження опціонально (не входить до комплекту): 2 х 120 мм (спереду), 2 х 120 мм (збоку), 1 х 120 мм (ззаду)
- Максимальна довжина відеокарти: 330
- Максимальна висота кулера ЦП: 150
- Додатково: Закруглені краї сталі, високоякісний пластик
- Слоти розширень: 7 х PCI-E
- Рознімання на передній панелі : 1 х USB 3.0, 2 х USB 2.0
- 1 х вихід для навушників
- 1 х вхід для мікрофона
- Розміри: 370 x 180 x 412 мм< /li> Вага: 3.2 кг
| В наявності | Так |
| Body material | Metal |
| Main characteristics | |
| Type of | Housing |
| Manufacturer | Gamemax |
| Motherboard form factor | ATX |
| Type of shell | Middle Tower |
| Power supply, W | Without power supply |
| Cooling system | |
| Number of built-in fans, pcs | Not |
| Number of optional fans, pcs | 2 x 120 mm (front panel), 2 x 120 mm (side panel), 1 x 120 mm (rear panel) |
| Maximum height of the CPU cooler, mm | 150 |
| Compartments | |
| Number of compartments 5.25, pcs | 1 |
| Number of compartments 3.5, pcs | 5 |
| Number of compartments 2.5, pcs | 2 |
| Additionally | |
| Colour | The black |
| Maximum length of a video card, mm | 330 |
| Front panel | 1 х USB 3.0 2 х USB 2.0 1 х выход для наушников 1 х вход для микрофона |
| Sizes, mm | 370 x 180 x 412 мм |
| Weight of packing | 9 kg |
| Warranty | |
| Warranty | 24 months |
* Characteristics, delivery and appearance of the product may differ from those indicated and / or may be changed by the manufacturer without reflection of the product in the card.