Сканер штрих коду Honeywell Voyager 1400g (1400G2D-2USB-1) (1400G-1USB-1)
Сканер штрих-коду Metrologic/ Honeywell Voyager 1400g (1400G-1USB-1) – це безкомпромісний сканер двовимірних штрих-кодів. Цей сканер здатний зчитувати двовимірні штрих-коди поганої якості та штрих-коди з екранів мобільних пристроїв.
Стрімке зростання популярності сканерів двовимірних штрих-кодів у різних галузях обумовлено кількома причинами. Деякі підприємства мають зростаючу потребу в зчитуванні великих обсягів даних з носіїв обмеженої площі, інші змушені впроваджувати двовимірні коди, дотримуючись розпоряджень державних регулюючих органів або вимог постачальників. А найбільша частина підприємств просто хоче скористатися перевагами нових тенденцій, що вимагають застосування фотосканерів із технологіями двовимірного сканування, не купуючи додаткового обладнання. Функціональні можливості фотосканера 1400g дозволяють задовольнити всі вищезазначені потреби у скануванні двовимірних штрих-кодів.
Ефективний збір даних : багатоплощинне зчитування практично будь-яких лінійних штрих-кодів і найбільш поширених двовимірних штрих-кодів, включаючи штрих-коди низької якості та штрих-коди на екранах мобільних пристроїв. Сумісність з Remote MasterMind™: зниження загальної вартості володіння завдяки. Надання готового рішення для зручного дистанційного керування та контролю використання встановлених пристроїв. Перспективність: недорогий сканер двовимірних штрих-кодів, що дозволяє підприємствам вирішувати поточні та перспективні завдання сканування штрих-кодів за допомогою одного пристрою.
Стрімке зростання популярності сканерів двовимірних штрих-кодів у різних галузях обумовлено кількома причинами. Деякі підприємства мають зростаючу потребу в зчитуванні великих обсягів даних з носіїв обмеженої площі, інші змушені впроваджувати двовимірні коди, дотримуючись розпоряджень державних регулюючих органів або вимог постачальників. А найбільша частина підприємств просто хоче скористатися перевагами нових тенденцій, що вимагають застосування фотосканерів із технологіями двовимірного сканування, не купуючи додаткового обладнання. Функціональні можливості фотосканера 1400g дозволяють задовольнити всі вищезазначені потреби у скануванні двовимірних штрих-кодів.
Ефективний збір даних : багатоплощинне зчитування практично будь-яких лінійних штрих-кодів і найбільш поширених двовимірних штрих-кодів, включаючи штрих-коди низької якості та штрих-коди на екранах мобільних пристроїв. Сумісність з Remote MasterMind™: зниження загальної вартості володіння завдяки. Надання готового рішення для зручного дистанційного керування та контролю використання встановлених пристроїв. Перспективність: недорогий сканер двовимірних штрих-кодів, що дозволяє підприємствам вирішувати поточні та перспективні завдання сканування штрих-кодів за допомогою одного пристрою.
| Type of | Barcode Scanner |
| Manufacturer | Honeywell |
| Scan speed | 10 cm / sec |
| Power consumption | 400 mA |
| Scan range | 28 - 260 mm |
| Weight | 119 g |
| Resistance to external influences | Maintains repeated falls from height of 1.5 m |
| Colour | The black |
| The presence of stand | There is |
| Type of | Manual |
| Reading system | A photo |
| Resolution | 0.127 mm |
| Protection class | N.d |
| Connection Interfaces | USB |
| Connection type | Wired |
| Operating temperature | From 0 ° С to + 40 ° С |
| Barcode Readable Types | QR code |
| Contrast | 35% |
| Operating Humidity | From 5 to 95% |
| Decoded barcodes | 1D |
| Supply voltage | 4.5 - 5.5 V |
| Dimensions | 43 x 180 x 66 mm |
| Weight of packing | 9 kg |
| Warranty | 12 months |
* Characteristics, delivery and appearance of the product may differ from those indicated and / or may be changed by the manufacturer without reflection of the product in the card.