Принтер етикеток Godex DT2 / DT2x (011-DT2252-00B/011-DT2162-00A) (6044)
Принтер Godex DT2 (011-DT2142-00A) - новий термопринтер, призначений для друку штрих кодів, тексту і графіки на термопапері або термоетикетках середньої ширини. Відмінною особливістю нової моделі є високопродуктивний 32-бітний процесор і підвищений для даної категорії принтерів етикеток обсяг пам'яті. Завдяки цьому забезпечується висока швидкість і хороша якість друку. Для індикації і управління передбачені триколірний світлодіод і функціональна кнопка. Опціонально DT-2 може бути оснащений ножем типу гільйотини, адаптером Ethernet і годинами. Принтер рекомендується для застосування в магазинах, аптеках, на невеликих складах, в офісах.
Принтер Godex DT2 (011-DT2142-00A) відрізняється компактністю простотою, дуже зручний в експлуатації. Термопринтер етикеток оснащений двома типами сенсора краю етикетки: "на відбиття" і "на просвіт", положення одного з сенсорів можна регулювати, що дуже корисно при роботі з етикетками неправильної геометрії або розміри задаються в програмі друку. На задній стінці принтера є спеціальна проріз, через яку заноситься будь-який не рулонний термо-матеріал для друку, наприклад, термокартон.
| В наявності | Так |
| Manufacturer | Godex |
| Type of | Label printer |
| Resolution | 203 DPI |
| Programming languages | EZPL |
| Colour | The black |
| Type of | Desktop |
| Connection Interfaces | Ethernet, RS-232, USB |
| Printing technology | Thermo |
| CPU | 32-bit RISC microprocessor |
| Type of printing | Black and white |
| Memory | 16MB SDRAM |
| Maximum print width | 54 mm |
| Power supply | 220 V |
| Indication | 1 indicator (3 colors) |
| Maximum print length | 1727 mm |
| Operating temperature | 5 ° С - 40 ° С |
| Operating Humidity | 85% non-condensing |
| Print speed | 102 mm / s |
| Control | 1 feed button |
| Dimensions | 218 x 172 x 100 mm |
| Sensors | Adjustable reflection sensor |
| Weight | 1.2 kg |
| Weight of packing | 9 kg |
| Warranty | 12 months |
* Characteristics, delivery and appearance of the product may differ from those indicated and / or may be changed by the manufacturer without reflection of the product in the card.