Принтер етикеток Godex G500 UES (5842)
Принтер етикеток Godex G500 UES (5842) - пристрій, що використовує для виготовлення етикеток термотрансферний спосіб і термодрук. Якість зображення становить 203 пікселя. Принтер з успіхом використовують в торгівлі і для автоматизації виробництва. За один робочий день пристрій здатний виготовити близько 10 тисяч етикеток.
Зручна кришка, що відкидається принтера етикеток Godex G500 UES дозволяє отримати доступ до всіх механізмів пристрою, що дозволяє проводити заміну матеріалів за кілька секунд. Модель має три вбудованих інтерфейса: Ethernet, RS232 і USB. Зручність принтера полягає в тому, що ззаду на його корпусі є спеціальний отвір, що дозволяє використовувати рулонний матеріал нестандартних розмірів - для цього до задньої стінки принтера необхідно приєднати спеціальний утримувач.
| В наявності | Так |
| Manufacturer | Godex |
| Type of | Label printer |
| Connection Interfaces | Ethernet, RS-232, USB |
| Printing technology | Thermal transfer |
| The thickness of the label with the substrate | 0.06 - 0.25 mm |
| CPU | ARM7 (166 MHz) |
| Type of printing | Black and white |
| External diameter of the roller of labels | 127 mm |
| Memory | 16MB SDRAM |
| Maximum print width | 108 mm |
| Maximum Ribbon Length | 300 m |
| Power supply | 100 - 240 V |
| Min print width | 25.4 mm |
| Ribbon Width | 30 - 110 mm |
| Maximum print length | 1727 mm |
| Min label width | 25.4 mm |
| Type of ribbon | Resin |
| Operating Humidity | 10% - 90% non-condensing |
| Maximum label width | 118 mm |
| External diameter of ribbon roller | 68 mm |
| Print speed | 127 mm / s |
| Dimensions | 285 x 171 x 226 mm |
| The diameter of the inner sleeve roller labels | 25.4 mm, 38.1 mm, 76.2 mm |
| Resolution | 203 DPI |
| Programming languages | EZPL |
| Colour | The black |
| Type of | Desktop |
| Weight of packing | 9 kg |
| Warranty | 24 months |
* Characteristics, delivery and appearance of the product may differ from those indicated and / or may be changed by the manufacturer without reflection of the product in the card.