Портативная рация Baofeng BF-888S
Комплект бездротових рацій Baofeng BF-888S - надійний партнер для походів, експедицій, рибалок та інших любителів радіозв`язку. Рації мають високу якість збірки та приємні міцні матеріали виготовлення. Працює кілька днів в режимі економії енергії, забезпечує зв`язок до 4 км і створює приємне враження від використання. Особливості:
• моніторинг слабких сигналів
• наявність скремблера (тебе не зможуть прослухати)
• голосові підказки
• голосове управління VOX
• можливість під`єднати зовнішню антену
• програмування з комп`ютера Характеристики:
• Радіус дії: до 4 км
• Потужність: 0.5 Вт, 2 Вт, 5 Вт
• Діапазон частот: 400-470 МГц (UHF)
• Кількість каналів: 16
• пиловологозахист: IP54
• Живлення: Li-Ion АКБ
• Місткість акумулятора: 1500мАч
• VOX: так
• Дисплей: немає
• Індикатор заряду: немає
• Звуковий сигнал: так
• Вібрація: немає
• Ліхтарик: так
• Розміри: 115 х 60 х 33 мм
• Вага: 150 г Комплектація:
• Рація – 2 шт.
• Антена – 2 шт.
• Акумулятор – 2 шт.
• Зарядний пристрій – 2 шт.
• Кліпса на пояс – 2 шт.
• Шнурок на руку – 2 шт.
• Інструкція англійською мовою – 1 шт
| Type of | Walkie talkie |
| Manufacturer | Baofeng |
| В наявності | Так |
| Radius of action | Up to 5 km |
| Number of channels | 16 channels |
| Receiver power | 5 W |
| Nutrition | Li-ion 1500 mAh |
| Additional features | Alarm signaling, intelligent charging, voice prompts, VOX function, flashlight, antenna removable |
| Weight of packing | 9 kg |
| Warranty | 12 months |
* Characteristics, delivery and appearance of the product may differ from those indicated and / or may be changed by the manufacturer without reflection of the product in the card.