BASF cartridge for Samsung SCX-4200/4220 (KT-SCXD4200A) (B4200)
BASF cartridge for Samsung SCX-4200/4220 (B4200) meets all the necessary requirements for consumables. Basic reliability and rigorously tested to quality standards guarantee a consistently high print quality combined with the highest level of reliability and affordable price.
| В наявності | Так |
| Manufacturer | BASF |
| Type of | Cartridge |
| Colour | Black |
| Compatibility | не задано |
| Type of | Laser |
| View | Unoriginal |
| Ink color | не задано |
| Colour | Black |
| Original analog | SCX-D4200A |
| Ink type | Toner |
| Compatible with brand devices | Samsung |
| View | Unoriginal |
| Compatibility | не задано |
| Compatibility with models | Samsung SCX-4200, Samsung SCX-D4200A |
| Equipment | 1 cartridge |
| Print Resource | 3000 pages |
| Print Resource | 3000 pages |
| For printer | не задано |
| Compatible with brand devices | Samsung |
| Equipment | 1 cartridge |
| Type of | Laser |
| Ink type | Toner |
| Weight of packing | 9 kg |
* Characteristics, delivery and appearance of the product may differ from those indicated and / or may be changed by the manufacturer without reflection of the product in the card.