Чорнило WWM CANON PG440/510/512/PGI520 BlackPigm 100мл (C10/BP-2)
WWM CANON PG510/512/PGI520Bk Black Pigm (C10/BP-2) - чорнило для системи безперервної подачі чорнила, струменевих принтерів та МФУ.
При використанні СНПЧ, а також при перезаправці картріджів вимагається чорнило, яке може бути пігментним або водорозчинним. Перевага пігментного чорнила в тому, що вони більш за стійкі до світла та води, не розпливаються при намоканні.
Перевага використання водорозчинного чорнила в істотній економії грошових коштів в порівнянні з пігментними та в зручності використання, відсутності ризику засихання в друкуючій голівці.
Серед основних конкурентних переваг чорнил WWM: гарна передача кольорів, чіткість зображення, волого- і світлостійкість, ощадлива ціна.
Чорнило WWM CANON PG510/512/PGI520Bk Black Pigm (C10/BP-2) підходить для пристроїв:
Canon PIXMA iP1200/ iP1300/iP1600/iP1700/iP1800/ iP1900/iP2200/ iP2500/iP2600//iP3300/iP3500/ iP90/ iP90v/mini260/ MP140
MP150/MP160/MP170/MP180/ MP210/ MP220/ MP450/ MP460/ MP510/ MP520/MX300/MX310/MX700
| В наявності | Так |
| Type of | Ink |
| Manufacturer | WWM |
| Compatible with brand devices | не задано |
| Ink color | Black |
| Compatibility with models | не задано |
| Capacity | 100 ml |
| Capacity | 100 ml |
| Type of | Compatible |
| Ink type | Pigment |
| Compatible with brand devices | Canon |
| Colour | не задано |
| Compatibility with models | CanonPIXMA IP IP2700 IP3600 IP4600 IP4700 IP4840 IP4940 CanonPIXMA IX IX6540 CanonPIXMA MG MG5140 MG5240 MG5340 MG6140 MG6240 MG8140 MG8240 CanonPIXMA MP MP230 MP235 MP240 MP250 MP252 MP260 MP270 MP272 MP280 MP282 MP490 MP492 MP495 MP540 MP550 MP560 MP620 |
| Weight of packing | 9 kg |
* Characteristics, delivery and appearance of the product may differ from those indicated and / or may be changed by the manufacturer without reflection of the product in the card.