Чорнило WWM EPSON UNIVERSAL ELECTRA black (EU/B)
Чорнило WWM EPSON UNIVERSAL ELECTRA black (EU/B) - водорозчинне універсальне чорнило для заправки оригінальних картриджів, що перезаправляються, і СНПЧ для принтерів Epson.
Сумісні струменеві принтери з WWM EPSON UNIVERSAL ELECTRA black (EU/B):
- 4-колірні принтери та МФУ Epson серій Stylus С/СХ, T/TX, S/SX, Stylus Office B/BX,
- 6-колірні фотопринтери Epson серій Stylus Photo, Stylus Photo R/RX, T/TX, P/PX
Сумісні системи друку з WWM EPSON UNIVERSAL ELECTRA black (EU/B):
Epson QuickDry/Claria, DuraBrite/DuraBrite Ultra
WWM виробляє широкий асортимент чорнила, картриджів і заправок до струменевих, матричних і лазерних принтерів, касових апаратів, друкарських машинок.
Сумісні струменеві принтери з WWM EPSON UNIVERSAL ELECTRA black (EU/B):
- 4-колірні принтери та МФУ Epson серій Stylus С/СХ, T/TX, S/SX, Stylus Office B/BX,
- 6-колірні фотопринтери Epson серій Stylus Photo, Stylus Photo R/RX, T/TX, P/PX
Сумісні системи друку з WWM EPSON UNIVERSAL ELECTRA black (EU/B):
Epson QuickDry/Claria, DuraBrite/DuraBrite Ultra
WWM виробляє широкий асортимент чорнила, картриджів і заправок до струменевих, матричних і лазерних принтерів, касових апаратів, друкарських машинок.
| В наявності | Так |
| Manufacturer | WWM |
| Type of | Ink |
| Type of | Compatible |
| Compatible with brand devices | Epson |
| Colour | не задано |
| Compatibility with models | Universal |
| Compatible with brand devices | не задано |
| Ink color | Black |
| Compatibility with models | не задано |
| Capacity | 200 ml |
| Capacity | 200 ml |
| Weight of packing | 9 kg |
* Characteristics, delivery and appearance of the product may differ from those indicated and / or may be changed by the manufacturer without reflection of the product in the card.