Ink BARVA HP Universal №2 B/ C/ M/ Y 4х90г (HU2-090-MP) Тип - совместимый, тип чернил - водорастворимые, совместимость с устройствами бренда - Hewlett Packard, Цвет - Cyan, Black, Magenta, Yellow, емкость - 4 х 90 мл BARVA HP №650/ 655 90г YELLOW (H655-399) Тип - совместимый, тип чернил - водорастворимые, совместимость с устройствами бренда - Hewlett Packard, Цвет - Yellow, емкость - 90 мл BARVA HP №650/ 655 90г MAGENTA (H655-398) Тип - совместимый, тип чернил - водорастворимые, совместимость с устройствами бренда - Hewlett Packard, Цвет - Magenta, емкость - 90 мл WWM EPSON StPro 7700/ 9700/ R2400 Magent (E59/M) Тип - совместимый, совместимость с устройствами бренда - Epson, Цвет - Magenta InkTec Epson R270/290 RX590/610/690 Light Cyan (E0010-100MLC)
InkTec Epson R270/290 RX590/610/690 Light Cyan (E0010-100MLC) - чорнило для системи безперервної подачі чорнила, струменевих принтерів та МФУ. Вся продукція InkTec виробляється на заводах, оснащених сучасним обладнанням, і відповідає міжнародним стандартам якості.
Чорнило InkTec відрізняються високою світло-і водостійкістю, широкою кольоровою гамою і особливою чіткістю одержуваних відбитків. Зображення надовго збереже яскравість, завдяки впровадженню у виробництво чорнила InkTec новітніх наукових розробок.
| В наявності | Так |
| Manufacturer | InkTec |
| Type of | Ink |
| Compatible with brand devices | Epson |
| Colour | не задано |
| Compatible with brand devices | не задано |
| Ink color | Light Cyan |
| Compatibility with models | не задано |
| Capacity | 100 ml |
| Capacity | 100 ml |
| Type of | Compatible |
| Ink type | Water soluble |
| Weight of packing | 9 kg |
* Characteristics, delivery and appearance of the product may differ from those indicated and / or may be changed by the manufacturer without reflection of the product in the card.