Чорнило WWM EPSON L110/L210/L355 Black (E64/B-2)
Чорнило для принтера забезпечує якісний друк із чіткими деталями та яскравими кольорами. Підходить для друку документів та зображень як у домашніх, так і в офісних умовах. Має оптимальну текучість для рівномірного нанесення без розмиття та плям. Гарантує стабільний результат і тривалий термін зберігання.
| В наявності | Так |
| Manufacturer | WWM |
| Type of | Ink |
| Type of | Compatible |
| Ink type | Water soluble |
| Compatible with brand devices | Epson |
| Colour | не задано |
| Compatibility with models | Epson L 100 / 110 / 200 / 210 / 300 / 350 / 355 / 550 / 555 |
| Compatible with brand devices | не задано |
| Ink color | Black |
| Compatibility with models | не задано |
| Capacity | 100 ml |
| Capacity | 100 ml |
| Weight of packing | 9 kg |
* Characteristics, delivery and appearance of the product may differ from those indicated and / or may be changed by the manufacturer without reflection of the product in the card.