Чорнило WWM EPSON UNIVERSAL ELECTRA 100ml Black (EU/B-2)
Чорнило WWM EPSON UNIVERSAL ELECTRA 100ml Black (EU/B-2) - ось, що вам потрібно купити для стабільної роботи вашого пристрою! Ці чорнила - водорозчинні, являють собою барвник, розчинений у воді. Такий вид чорнил використовують для повноколірного друку завдяки високій якості передачі кольору і невисокої собівартості. Фоточорнила не містять твердих часток, тому при їх використанні друкуюча голівка засмічується вкрай рідко. Вони дарують вам високу якість відбитків, забезпечать точну передачу кольору, а також плавність переходу відтінків.
Водорозчинні чорнила – водний розчин органічних речовин. Вони відрізняються низькою вартістю, дозволяють домогтися високої реалістичності кольору, але нестійкі до ультрафіолету і води, що не дозволяє піддавати надруковане зображення активному впливу сонячних променів і вологи. Водорозчинні чорнила рекомендують застосовувати тільки з фотопапером і папером для струйного принтера, так як такий папір має спеціальне покриття, що фіксує чорнильні краплі, що проникають вглиб (на звичайному офісному папері чорнильна крапля розтікається довільно). Крім того, фотопапір, особливо глянцевий, має захисне покриття, яке зберігає зображення від впливу ультрафіолету і вологи. Тому водорозчинні чорнила найкращим чином підходять для друку фотографій, виготовлення репродукцій, роздруківки барвистих буклетів, документів.
| В наявності | Так |
| Manufacturer | WWM |
| Type of | Ink |
| Type of | Compatible |
| Ink type | Water soluble |
| Compatible with brand devices | Epson |
| Colour | не задано |
| Compatibility with models | Universal |
| Compatible with brand devices | не задано |
| Ink color | Black |
| Compatibility with models | не задано |
| Capacity | 100 ml |
| Capacity | 100 ml |
| Weight of packing | 9 kg |
* Characteristics, delivery and appearance of the product may differ from those indicated and / or may be changed by the manufacturer without reflection of the product in the card.