Чорнило WWM Canon PG-40Bk/PG-50Bk/PGI-5Bk Black 100г (C40/B-2)
Чорнило WWM Epson – якісні водорозчинні чорнила, які являють собою барвник, розчинений у воді. Такий вид чорнила використовують для повноколірного друку завдяки високій якості передачі кольору і невисокій собівартості.
Водорозчинні чорнила WWM - барвники (і інші компоненти) утворюють в чорнилі ідеальний розчин, тобто знаходяться у вигляді окремих іонів, оточених розчинниками. В чорнило додаються речовини, які притягують до себе водні пари з повітря, для запобігання пересихання. Перевага використання водорозчинних чорнила в істотній економії коштів порівняно з пігментними і в зручності використання, відсутності ризику засихання в друкуючій голівці.
Серед основних конкурентних переваг чорнил WWM: гарна передача кольорів, чіткість зображення, бюджетна ціна.
| В наявності | Так |
| Manufacturer | WWM |
| Type of | Ink |
| Compatibility with models | Canon Fax jx210p / jx510p Canon Pixma IP100 / IP1200 / IP1300 / IP1600 / IP1700 / IP1800 / IP1900 / IP2200 / IP2500 / IP2600 / IP3300 / IP3500 / IP4200 / IP4300 / IP4500 / IP5200 / IP5200r / IP5300 / IP90 / IP90v / IX4000 / IX5000 / MP140 / MP150 / MP160 |
| Compatible with brand devices | не задано |
| Ink color | Black |
| Compatibility with models | не задано |
| Capacity | 100 ml |
| Capacity | 100 ml |
| Type of | Compatible |
| Ink type | Water soluble |
| Compatible with brand devices | Canon |
| Colour | не задано |
| Weight of packing | 9 kg |
* Characteristics, delivery and appearance of the product may differ from those indicated and / or may be changed by the manufacturer without reflection of the product in the card.