Acoustic system Gemix TF-5 Black
Format: 2.0
Total Output Power (RMS): 10 W
Satellite Power (RMS): 2 × 5 W
Impedance: 4 ohm
Signal-to-noise ratio: 60 dB
Amplifier: built-in
Controls: volume control
Interfaces connections: RCA
Additional functionality: magnetically shielded speakers
Case material: MDF
Power supply: mains 220V
Color: black
Dimensions: 180 × 110 x 120 mm
Kit weight: 2.18 kg
Total Output Power (RMS): 10 W
Satellite Power (RMS): 2 × 5 W
Impedance: 4 ohm
Signal-to-noise ratio: 60 dB
Amplifier: built-in
Controls: volume control
Interfaces connections: RCA
Additional functionality: magnetically shielded speakers
Case material: MDF
Power supply: mains 220V
Color: black
Dimensions: 180 × 110 x 120 mm
Kit weight: 2.18 kg
| В наявності | Так |
| Body material | MDF |
| Modification | TF-5 black |
| Manufacturer | Gemix |
| Type of | Columns |
| Nutrition | Network |
| Interfaces | RCA |
| Supported Media | Not |
| Number of channels | 2.0 |
| Disc Playback Modes | Not |
| Karaoke | Not |
| FM tuner | Not |
| Display type | Not |
| Total Output Power (RMS) | 10W |
| Sound system | Stereo |
| Built-in equalizer | Not |
| Number of preset stations | Not |
| Media support | Not |
| Colour | The black |
| Weight of packing | 9 kg |
| Warranty | 12 months |
| Number of channels | 2.0 |
| Satellite power (W) | 2*5 Вт |
* Characteristics, delivery and appearance of the product may differ from those indicated and / or may be changed by the manufacturer without reflection of the product in the card.