Калькулятор Brilliant BS-208
Напівпрофесійний калькулятор Brilliant BS-208 допоможе легко зробити різноманітні підрахунки, обчислити відсотки, підрахувати підсумкову суму. Володіє такими функціями, як: автоматичне вимикання живлення, захист від залипання клавіш. Присутня клавіша знака числа.
Особливості моделі:
- 8-розрядний
- Однорівнева пам'ять
- Клавіша знака числа
- Акрилове покриття
- Пластмасові клавіші
- Автовиключення
- Літієва батарея живлення
- Сонячна батарея
| Type of | Calculator |
| В наявності | Так |
| Manufacturer | Brilliant |
| Colour | The black |
| Type of | Semi-professional |
| Digit | 8 |
| Memory type | Single level |
| Keys | "00" key |
| Nutrition | Lithium + solar battery |
| Dimensions | 100 x 125 x 15 mm |
| Weight of packing | 9 kg |
| Warranty | 6 months |
* Characteristics, delivery and appearance of the product may differ from those indicated and / or may be changed by the manufacturer without reflection of the product in the card.