Surge protector REAL-EL RS-6 Extra 5 m, 6 sockets, black (EL122300003)
| Type of | network filter |
| Length | 5 m |
| The number of sockets | 6 pieces |
| Thermal fuse | there is |
| Maximum load current | 10 A |
| В наявності | Так |
| Manufacturer | Real-El |
| Type of | Mains filter |
| The number of sockets | 6 |
| Weight of packing | 9 kg |
| Warranty | 1 month |
| Length (m) | 5 |
* Characteristics, delivery and appearance of the product may differ from those indicated and / or may be changed by the manufacturer without reflection of the product in the card.
With this product also bought
Memory module ATRIA SO-DIMM DDR3 1600MHz 8GB (UAT31600CL11SLK1/8)
Art: UAT31600CL11SLK1/8
ID: 659098
Power Supply Partizan AC220B-DC12В/ 1А (1333) GAMEMAX 450W (GM-450) Стандарт БП - ATX 12V v2.3, Мощность - 450Вт, Модуль PFC - активный, Подключение материнской платы - 20+4 pin, Подключение видеокарты - 1x6 pin, Количество разъемов SATA - 2, Количество разъемов Peripheral - 2, Тип охлаждения - вентилятор, Диаметр вентиляторов - 1x120 мм 600W GAMEMAX GM-600 80+ APFC Black
Art: GM-600 80+ APFC Black
ID: 653418
Rechargeable battery CSB UPS12460F2FR, 12V9Ah (151x65x94mm) Q10 / 420 (VIETNAM )
Art: UPS12460F2FR
ID: 652707
Portable SSD TRANSCEND ESD310C 512GB USB3.2 Gen2 (TS512GESD310C)
Art: TS512GESD310C
ID: 647509
Карта пам'яті Transcend 512GB SD class 10 UHS-I U3 4K (TS512GSDC340S)
Art: TS512GSDC340S
ID: 645562
Portable SSD TRANSCEND ESD310C 256GB USB3.2 Gen2 (TS256GESD310C)
Art: TS256GESD310C
ID: 645429
Switching power adapter Yoso 5V 3A 15W microUSB + power cable . (LX-005003000/18518)
Art: LX-005003000/18518
ID: 641671
See also
Surge protector REAL-EL RS-6 Protect USB Black 5m (RS-6 PROTECT USB 5m)
Art: RS-6 PROTECT USB 5m
ID: 229853
Shipping
Shipping options:
Payment
Payment options:
Warranty, Exchange/Refund
Warranty service is provided by the manufacturer, its period is specified in the coupon and on the website. The warranty period depends directly on the manufacturer and is valid for the entire time. They are denied warranty service only if the goods were damaged or a breakdown occurred due to the user's fault.
If the warranty card does not come bundled with instructions, the store issues it. Representative offices of manufacturers in Ukraine assume responsibility for warranty service.
At the end of the warranty period, experts at the exe.ua service center are ready to help with the repair and maintenance of any equipment.
According to the law, the buyer has the right to return the product without giving a reason within 14 days, but in this case it should not be used, all documents and packaging to it are saved. Kievans will be able to arrive at the address. Riga 8A, BC "Fargo", of. 106 Monday through Friday. Opening hours from 12:00 to 18:00. You should have a purchase check and an ID with you. For residents of other cities it is possible to exchange, service and return by sending to the "New Mail" in the package must attach a scan copy of the warranty card.