ColorWay Canon PG-510 / CLI521 ink (4х200) BK / С /M/Y (CW-CW520/CW521SET02)
Чорнило для принтера забезпечує якісний друк із чіткими деталями та яскравими кольорами. Підходить для друку документів та зображень як у домашніх, так і в офісних умовах. Має оптимальну текучість для рівномірного нанесення без розмиття та плям. Гарантує стабільний результат і тривалий термін зберігання.
| В наявності | Так |
| Manufacturer | Colorway |
| Type of | Ink |
| Capacity | 200 ml |
| Type of | Compatible |
| Ink type | Water soluble |
| Compatible with brand devices | Canon |
| Colour | не задано |
| Compatibility with models | Canon: BJ: 300, 330 BJ(I): I250, I320, I350, I450, I455, I470, I475, I70, I80 BJ(S): S100, S200, S300, S330 BJC: 1000, 2000, 210, 2100, 240, 250, 4000, 4100, 4200, 4300, 4400, 4550, 4650, 50, 5100, 55, 5500, 70, 7000, 7100, 80, 800, 820, 85, 880 FAX(B |
| Compatible with brand devices | не задано |
| Ink color | Black, Cyan, Magenta, Yellow |
| Compatibility with models | не задано |
| Capacity | 200 ml |
| Weight of packing | 9 kg |
* Characteristics, delivery and appearance of the product may differ from those indicated and / or may be changed by the manufacturer without reflection of the product in the card.