Cooler for the case Noctua NF-A6x25 PWM
Noctua NF-A6x25 PWM - 60 mm fan housing with a noise level of 19.3 dBA and speed 550-3000 rpm. The model is equipped with a variable speed rpm, which makes it more versatile and convenient.
| В наявності | Так |
| Highlight color | Not |
| Type of connection connector | 4pin |
| The size | 60 x 60 x 25 mm |
| Main characteristics | |
| Type of | Fan |
| Manufacturer | Noctua |
| Purpose | For the body |
| Fan size, mm | 60 |
| Fan speed, rpm | 3000 |
| Bearing type | Slip |
| Maximum noise level, dB | 19.6 |
| Sizes, mm | 60x60x25мм |
| Additionally | |
| Weight of packing | 9 kg |
| Warranty | |
| Warranty | 72 months |
* Characteristics, delivery and appearance of the product may differ from those indicated and / or may be changed by the manufacturer without reflection of the product in the card.