DS-2AE5223TI-A (PTZ 23x) 2MP Turbo HD Robotic Video Camera Hikvision (20503)
DS-2AE5223TI-A. 2.0МП HDTVI SpeedDome Hikvision
Повний опис та додаткова інформація
Особливості: Матриця 1/3&apos, HD CMOS
1920х1080, 23х
3D DNR, DWDR
CVBS вихід, RS-485
UTC (Up the Coax)
Ік підсвічування 150 метрів, Smart ІЧ
IP66
Характеристики: Камера DS-2AE5223TI-A
Матриця: 1 / 3&apos, Progressive Scan CMOS
Частота кадрів: 50Hz: 25 кадрів/с (1920х1080)
Мінімальна освітленість: F1.4, AGC вкл: Колір: 0.05 Люкс, Ч/б: 0.005 Люкс
Ефективні пікселі: 1920(H)x1080(V)
Система: PAL/NTSC
Баланс білого: Авто / ручне / ATW / в приміщенні / вулиця
AGC: Авто / ручне
Коефіцієнт сигнал/шум: ≥ 50dB
BLC: вкл/вик
WDR: Підтримується
Час витримки: PAL: 1-1/10,000 с
NTSC: 1-1 / 10,000 с
День / ніч: ICR
Цифрове збільшення: 16x
Приватні маски: 8 приватних зон, що настроюються.
Авто фокус: Авто / напівавтоматичний / вручну
Об'єктив
Фокусна відстань: 4-92 мм, 23x
Швидкість збільшення: 3.0с (Wide-Tele)
Кути огляду: 49 ° -2.2 ° (Wide-Tele)
Мінімальна робоча відстань: 10-1000мм (Wide-Tele)
Діапазон діафрагми: F1.4~F3.5
Поворот / нахил
Діапазон панорами: 360°
Швидкість панорамування: Вручну: 0.1 ° ~ 400 ° / с, Передустановки: 400 ° / с
Кути нахилу: -15 ° -90 ° (Авто переворот)
Швидкість нахилу: Вручну: 0.1 ° ~ 120 ° / с, Передустановки: 200 ° / с
Пропорційний зум: Швидкість обертання може регулюватися автоматично відповідно до кратності зуму
Кількість предустановок: 256
Патрулювання: 8 маршрутів, до 32 передустановок на 1 маршрут
Шаблони: 4 шаблони, з часом запису не менше 10 хвилин у шаблон
Відновлення при втраті живлення: Підтримується
Дія паркування: Перед встановлення / маршрут / шаблон / панорамне сканування / сканування нахилу / вибіркове сканування / покадрове сканування
PTZ положення дисплея: увімк/викл
Стоп-кадр: Підтримується
Тривога
Входи: 2
Виходи: 1
Інтерфейси
Turbo HD вихід: Turbo HD 720p цифровий, BNC
Monitor вихід: 1.0Vp-p/75Ω, композитний BNC
Основні
RS-485: HIKVISION, Pelco-P, Pelco-D, self-adaptive
Живлення: AC 24В
Споживання: Макс. 24Вт (Нагрівач – вкл), Макс. 18Вт (Нагрівач - викл)
Температурний режим / вологість: -30 ° C-65 ° C
90%
Дальність Ік підсвічування 150 метрів
Рівні захисту: IP66
TVS 4,000В блискавкозахист, захист від перенапруги
Розміри: ф185х330 мм
Вага: 4 кг
| Manufacturer | Hikvision |
| Camera type | HD-TVI camera |
| Type of shell | Dome |
| Connection type | Wired |
| Focal length | 4 - 92 mm |
| Matrix Format | 1/3“ |
| PoE | No |
| Infrared illumination range | 150 m |
| Protection | IP66 |
| Microphone | Not |
| Colour | White |
| Weight of packing | 9 kg |
| Warranty | 12 months |
* Characteristics, delivery and appearance of the product may differ from those indicated and / or may be changed by the manufacturer without reflection of the product in the card.