Домофон HikVision DS-KH6310-W(L) (21843)
Hikvision DS-KH6310-W(L) - бюджетний домофонний IP монітор, що працює у складі індивідуальних та багатоквартирних домофонних IP систем. Кольоровий 7″ TFT дисплей з сенсорним керуванням, роздільна здатність дисплея 800х480, вбудований всеспрямований мікрофон, шумо- та ехопридушення, підключення до 2 датчиків тривоги, підтримка внутрішнього аудіо зв'язку (інтерком) між IP домофонами Hikvision, автовідповідач та режим «не». Реальна революція в домофонних IP системах. Базовий комплект домофону за вартістю можна порівняти з аналоговими домофонами. Однак функціональні можливості Hikvision DS-KH6310-W(L) на порядок вищі за домофонну "класику". Крім проводового Ethernet з'єднання, IP-домофон DS-KH6310-W(L) підтримує бездротове Wi-Fi з'єднання, що може значно спростити підключення домофону.
| Manufacturer | Hikvision |
| Type of | Intercom |
| Nutrition | 12V |
| Dimensions | 195 x 132 x 17 mm |
| Colour | White |
| Control | Touch screen |
| Screen | 7 "TFT color. Touch |
| Weight of packing | 9 kg |
| Warranty | 12 months |
* Characteristics, delivery and appearance of the product may differ from those indicated and / or may be changed by the manufacturer without reflection of the product in the card.