Cooler for the case Gembird FANCASEBALL (FANCASEBALL) (FANCASEBALL) (FANCASEBALL) ( (FANCASEBALL)
Cooler for the case GEMBIRD FANCASEBAL
Размеры: 80 х 80 х 25 мм
Питание: 12 В постоянного тока
Скорость вращения: 2600 об/мин
Воздушный поток: 20 CFM
Уровень шума: 27 А
Разъем: 3-контактный
Компания Gembird производит свой товар на собственных заводах в Китае, что обеспечивает значительное ценовое преимущество и конкурентоспособные цены для ее потребителей
| В наявності | Так |
| Number of fans | 1 |
| Fan diameter | 80 mm |
| Air flow | 20 CFM |
| The size | 80 x 80 x 25 mm |
| Bearing type | Sleeve (plain bearing) |
| Noise level | 27dB |
| Fan power supply | 12V |
| Maximum fan speed | 2600RPM |
| Type of connection connector | 3pin |
| Weight | 67 g |
| Material | Plastic |
| Main characteristics | |
| Type of | Cooler |
| Manufacturer | Gembird |
| Purpose | For the body |
| Fan size, mm | 80 |
| Fan speed, rpm | 2600 |
| Bearing type | Ball |
| Maximum noise level, dB | 27 |
| Sizes, mm | 80 х 80 х 25 мм |
| Additionally | |
| Weight of packing | 9 kg |
| Warranty | |
| Warranty | 6 months |
* Characteristics, delivery and appearance of the product may differ from those indicated and / or may be changed by the manufacturer without reflection of the product in the card.