Fan TITAN TFD-8015M12Z - 80x80x15 мм, 2500rpm, 32.4CFM, 30дБ, Z-Bearing
Cooler for case TFD-8015 M 12 Z TITAN 1, 80 mm, Z-axis, 2500RPM, plastic, 26dB, 3pin, 80 x 80 x 15 mm
| В наявності | Так |
| The size | 80 x 80 x 15 mm |
| Highlight color | Not |
| Type of connection connector | 3pin |
| Material | Plastic |
| Main characteristics | |
| Type of | Fan |
| Manufacturer | Titan |
| Purpose | For the body |
| Fan size, mm | 80 |
| Fan speed, rpm | 2500 |
| Bearing type | Slip |
| Maximum noise level, dB | 26 |
| Sizes, mm | 80 х 80 х 15 мм |
| Additionally | |
| Weight of packing | 9 kg |
| Warranty | |
| Warranty | 12 months |
* Characteristics, delivery and appearance of the product may differ from those indicated and / or may be changed by the manufacturer without reflection of the product in the card.