Cooler for the case Vinga 8025
Вся потужність, споживана комп'ютерним "залізом", виділяється в тепло. Як правило, системою споживається і, йде в тепло від 40% до 80% від номінальної потужності блоку живлення. Штатного вентилятора в блоці живлення для відведення навіть мінімальної потужності може бути недостатньо. Тому кращим рішенням для відводу тепла з корпусу буде придбання додаткового кулера.
Vinga 8025 - це 80-ти міліметровий вентилятор для видалення теплого повітря з корпусу з комфортним рівнем шуму і низьким енергоспоживанням. Кулер відповідає стандарту RoHS (англ. Restriction of Hazardous Substances), виготовлено тільки з екологічно-чистих матеріалів.
| В наявності | Так |
| The size | 80 x 80 x 25 mm |
| Noise level | 18dB |
| Fan power supply | 12V |
| Current consumed by fans | 0.2 A |
| Maximum fan speed | 1500RPM |
| Fan power consumption | 2.4 W |
| Type of connection connector | 4pin (Molex) |
| Material | Plastic |
| Number of fans | 1 |
| Fan diameter | 80 mm |
| Main characteristics | |
| Type of | Cooler |
| Manufacturer | Vinga |
| Purpose | For the body |
| Fan size, mm | 80 |
| Fan speed, rpm | 1500 |
| Bearing type | Slip |
| Maximum noise level, dB | 18 |
| Sizes, mm | 80 х 80 х 25 мм |
| Additionally | |
| Weight of packing | 9 kg |
| Warranty | |
| Warranty | 12 months |
* Characteristics, delivery and appearance of the product may differ from those indicated and / or may be changed by the manufacturer without reflection of the product in the card.