Monitor PHILIPS V-Line 243V7QJABF (243V7QJABF/00)
Model: V-Line 243V7QJABF
Screen Diagonal: 23.8"
Maximum Resolution: 1920 × 1080
Aspect ratio: 16:9
Matrix type: IPS
Response time: 5ms
Screen surface: matte
Backlight type : WLED
Display brightness: 250 cd/m²
Contrast ratio: 1000 :1
Maximum colors: 16.7 million
Horizontal viewing angle: 178 °
Vertical viewing angle: 178 °
Horizontal frequency: 30...83kHz
Vertical frequency: 56...76Hz
Refresh Rate: 60Hz
Video Connectors: 1 × DisplayPort
1 x HDMI
1 x VGA
Audio Connectors: In
Out
Tilt: -5...20°
Wall Mount (VESA): 100°
100 mm
Power consumption (standard): 14 W
Power consumption (standby): 0.5 W
Dimensions: 540 × 415 x 209 mm
Weight: 3.5 kg
Frame color: black
Screen Diagonal: 23.8"
Maximum Resolution: 1920 × 1080
Aspect ratio: 16:9
Matrix type: IPS
Response time: 5ms
Screen surface: matte
Backlight type : WLED
Display brightness: 250 cd/m²
Contrast ratio: 1000 :1
Maximum colors: 16.7 million
Horizontal viewing angle: 178 °
Vertical viewing angle: 178 °
Horizontal frequency: 30...83kHz
Vertical frequency: 56...76Hz
Refresh Rate: 60Hz
Video Connectors: 1 × DisplayPort
1 x HDMI
1 x VGA
Audio Connectors: In
Out
Tilt: -5...20°
Wall Mount (VESA): 100°
100 mm
Power consumption (standard): 14 W
Power consumption (standby): 0.5 W
Dimensions: 540 × 415 x 209 mm
Weight: 3.5 kg
Frame color: black
| VESA | 100mm x 100mm |
| Brightness | 250 cd/m 2 |
| Image Enhancement Technologies | не задано |
| Update frequency | 60 Hz |
| Built-in speakers | There is |
| В наявності | Так |
| Screen surface | Matt |
| Interfaces and Connections | 1 x GPON uplink портРОN 1310/ 1490 nm длина в (EPON GEPON ONU/ONT SFP Stick (MAC Address Supported)) VGA |
| Viewing angles (horiz. / vertical .) | 178/178 |
| Position adjustment | Tilt adjustment |
| Monitor Type | For home and office |
| Modification | 243V7QJABF/00 |
| Manufacturer | Philips |
| Type of | Monitor |
| HDMI | Yes |
| VGA | Yes |
| DVI | Not |
| DisplayPort | Yes |
| Webcam | Not |
| Weight of packing | 9 kg |
| Warranty | 24 months |
| Colour | The black |
| Aspect ratio | 16:9 |
| Backlight | LED (led backlight) |
| Monitor diagonal | 23,8 |
| Screen resolution | 1920x1080 |
| Matrix type | IPS/S-IPS |
| Screen size, inches | 23-23,8" |
| 3D support | Not |
* Characteristics, delivery and appearance of the product may differ from those indicated and / or may be changed by the manufacturer without reflection of the product in the card.