Lens Nikon 8-15mm f/3.5-4.5E ED AF-S FISHEYE (JAA831DA)
Об'єктив Nikon 8-15mm f/3.5-4.5E ED AF-S FISHEYE - творчі можливості ефекту «риб'яче око» і універсальність зума.
Кут зору 180° при виборі 8-міліметрової межі діапазону фокусних відстаней.
Повномасштабний кадр з кутом 180° по діагоналі при виборі 15-міліметровою межі діапазону фокусних відстаней.
Ви отримаєте чудові зображення з високою роздільною здатністю і різким промальовуванням всіх ділянок кадру навіть при зйомці з максимально відкритою діафрагмою f/3,5.
3 елементи зі скла з наднизьким розсіюванням зводять до мінімуму ймовірність появи кольорової окантовки з-за поперечної хроматичної аберації.
2 асферичні елементи об'єктива істотно зменшують різні види аберації.
Нанокристалічне покриття Nano Crystal Coat від Nikon практично усуває двоїння зображення і відблиски по всьому кадру.
Мінімальна відстань фокусування і коефіцієнт збільшення 0,34 дозволяють знімати об'єкти на відстані близько 3 см від поверхні об'єктива без зменшення периферійної роздільної здатності.
Безшумний ультразвуковий мотор (SWM) від Nikon забезпечує надшвидке та безшумне автофокусування з можливістю миттєвого переходу в ручний режим.
Міцна конструкція буде надійно працювати навіть у несприятливих погодних умовах.
Фторскладове покриття Nikon захищає об'єктив від впливу води, пилу і бруду без втрати якості зображення.
| В наявності | Так |
| Manufacturer | Nikon |
| Type of | Lens |
| Filter diameter | 77 mm |
| Stabilization | No image stabilization |
| Mount type | Nikon AF-S |
| Weight | 485 g |
| The number of diaphragm blades | 7 |
| Shortest focal length | 8 mm |
| Maximum aperture | f/3.5 |
| Change focal length | Zoom lenses |
| Type of | Wide angle |
| Weight of packing | 0.95 kg |
| Warranty | 24 months |
* Characteristics, delivery and appearance of the product may differ from those indicated and / or may be changed by the manufacturer without reflection of the product in the card.