Monitor Neovo TM-22
Фотобарабан AHK SAMSUNG ML-3310 PrintPro (OPCS3310) відрізняється не тільки високою якістю, завдяки вдосконаленій технології виробництва, але й зручною упаковкою та особливим дизайном. Ці нововведення спеціально для українських споживачів розробили спеціалісти компанії. Асортимент підходить до всіх різновидів картриджів для популярних моделей принтерів та копірів. Серед основних конкурентних переваг: хороша передача кольорів, чіткість зображення, волого- і світлостійкість, бюджетна ціна. монітора З LED підсвічуванням, Для дому, Для офісу, Сенсорний дисплей, Мультимедійні
Розмір екрана 21.5"
Технологія матриці TN+film
Макс. роздільна здатність екрана 1920х1080 (Full HD) Співвідношення сторін 16:9 Контрастність 1000:1 Яскравість 220 кд/м2 Час відгуку матриці (3) )
Кути огляду (гориз./вертик.) 160/170
Глибина кольору 16.7М
Інтерфейси VGA, 4 x USB 3.0, HDMI, DisplayPort, 3.5 mm Mini-Jack
Мультимедійні функції Динамікі 2х2Вт Додаткові функції сенсорний екран Колір корпусу Споживана потужність, Вт макс. 25 Вт в робочому режимі
Вага, кг 6.6 Крок між пікселами, мм 0.248 Відповідність стандартам CE, CB, WEEE, RoHS, BSMI Комплектність шнур живлення, кабелю VGA, USB, аудіокабель, короткий посібник , CD-R
Розмір екрана 21.5"
Технологія матриці TN+film
Макс. роздільна здатність екрана 1920х1080 (Full HD) Співвідношення сторін 16:9 Контрастність 1000:1 Яскравість 220 кд/м2 Час відгуку матриці (3) )
Кути огляду (гориз./вертик.) 160/170
Глибина кольору 16.7М
Інтерфейси VGA, 4 x USB 3.0, HDMI, DisplayPort, 3.5 mm Mini-Jack
Мультимедійні функції Динамікі 2х2Вт Додаткові функції сенсорний екран Колір корпусу Споживана потужність, Вт макс. 25 Вт в робочому режимі
Вага, кг 6.6 Крок між пікселами, мм 0.248 Відповідність стандартам CE, CB, WEEE, RoHS, BSMI Комплектність шнур живлення, кабелю VGA, USB, аудіокабель, короткий посібник , CD-R
| Position adjustment | Tilt adjustment |
| Monitor Type | Sensory |
| VESA | 100mm x 100mm |
| Brightness | 250 cd/m 2 |
| Image Enhancement Technologies | не задано |
| Built-in speakers | There is |
| В наявності | Так |
| Screen surface | Matt |
| Interfaces and Connections | 1 x 3.5mm Mini-Jack |
| Viewing angles (horiz. / vertical .) | 170/160 |
| Modification | TM-22 |
| Type of | Monitor |
| Manufacturer | Neovo |
| HDMI | Yes |
| VGA | Yes |
| DVI | Not |
| DisplayPort | Yes |
| Webcam | Not |
| Weight of packing | 9 kg |
| Warranty | 36 months |
| Colour | The black |
| Aspect ratio | 16:9 |
| 3D support | Not |
| Backlight | LED (led backlight) |
| Monitor diagonal | 21,5 |
| Screen resolution | 1920x1080 |
| Matrix type | TN+Film |
| Screen size, inches | 21-22" |
* Characteristics, delivery and appearance of the product may differ from those indicated and / or may be changed by the manufacturer without reflection of the product in the card.