Air cooling for the enclosure NZXT TRIPLE PACK (RF-AR120-T1)
Вентилятор NZXT Aer RGB створений для роботи в поєднанні з контролером HUE+ та забезпечує оптимальну циркуляцію повітря, а також різні варіанти підсвічування. На кожному каналі від контролера HUE+ можна згрупувати та послідовно з'єднати до п'яти вентиляторів для створення особливих режимів підсвічування. Вибирайте та легко змінюйте більше 10 режимів підсвічування за допомогою програми CAM. Вентилятор Aer RGB оснащений динамічними рідинними підшипниками і лопатями з вінглетами, що забезпечують підвищену продуктивність і знижують рівень шуму. і угруповання вентиляторів для створення нових режимів підсвічування.
Вентилятор із ШИМ-керуванням, що забезпечує ефективне охолодження та мінімальний рівень шуму.
Динамічний рідинний підшипник забезпечує довгий термін служби.
Рівномірний розподіл світла завдяки унікальним світловодам .
Вентилятор із ШИМ-керуванням, що забезпечує ефективне охолодження та мінімальний рівень шуму.
Динамічний рідинний підшипник забезпечує довгий термін служби.
Рівномірний розподіл світла завдяки унікальним світловодам .
| Bearing type | HDB (hydrodynamic) |
| Noise level | 33dB |
| Highlight color | Various options |
| Maximum fan speed | 1500RPM |
| Type of connection connector | 4pin |
| The size | 120 x 120 x 26 mm |
| Main characteristics | |
| Type of | Fan |
| Manufacturer | NZXT |
| Purpose | For the body |
| Fan size, mm | 120 |
| Fan speed, rpm | 500 - 1500 |
| Bearing type | Hydrodynamic |
| Maximum noise level, dB | 33 |
| Additionally | |
| Weight of packing | 9 kg |
| Warranty | |
| Warranty | 12 months |
* Characteristics, delivery and appearance of the product may differ from those indicated and / or may be changed by the manufacturer without reflection of the product in the card.