Air cooling for NZXT case, (3x 140 mm) TRIPLE PACK (RF-AR140-T1)
140-міліметрові світлодіодні вентилятори RGB з цифровим керуванням для підключення до HUE+
Розроблений для інтеграції з HUE+, вентилятор Aer RGB забезпечує оптимальний повітряний потік та розширені налаштування освітлення. Ланцюг до п'яти вентиляторів при підключенні до HUE+ для різних режимів освітлення, які працюють в ідеальній гармонії. Вибирайте та змінюйте більше 10 світлових ефектів за допомогою програмного інтерфейсу CAM. Вентилятори Aer RGB оснащені рідкокристалічними динамічними підшипниками та крилоподібними лопатями, які забезпечують підвищену продуктивність та мінімізують рівень шуму. .
Розроблений для інтеграції з HUE+, вентилятор Aer RGB забезпечує оптимальний повітряний потік та розширені налаштування освітлення. Ланцюг до п'яти вентиляторів при підключенні до HUE+ для різних режимів освітлення, які працюють в ідеальній гармонії. Вибирайте та змінюйте більше 10 світлових ефектів за допомогою програмного інтерфейсу CAM. Вентилятори Aer RGB оснащені рідкокристалічними динамічними підшипниками та крилоподібними лопатями, які забезпечують підвищену продуктивність та мінімізують рівень шуму. .
| Fan diameter | 140 mm |
| The size | 140 x 140 x 25 mm |
| Bearing type | HDB (hydrodynamic) |
| Noise level | 33dB |
| Highlight color | Various options |
| Maximum fan speed | 1500RPM |
| Type of connection connector | 4pin |
| Number of fans | 3 |
| Main characteristics | |
| Type of | Fan |
| Manufacturer | NZXT |
| Purpose | For the body |
| Fan size, mm | 140 |
| Fan speed, rpm | 500 - 1500 |
| Bearing type | Hydrodynamic |
| Maximum noise level, dB | 33 |
| Additionally | |
| Weight of packing | 9 kg |
| Warranty | |
| Warranty | 12 months |
* Characteristics, delivery and appearance of the product may differ from those indicated and / or may be changed by the manufacturer without reflection of the product in the card.