Calculator Brilliant BS-0111
Бухгалтерський 12-розрядний калькулятор Brilliant BS-0111 – це відмінне рішення для вирішення робочих завдань або повсякденного домашнього використання. Пристрій має оптимальний набір обчислювальних функцій, в які входять "Підвищення ціни"
клавіша видалення останньої відображуваної цифри, клавіша "00", перемикач "Кількість знаків після коми", перемикач "Режим округлення". Такі опції дозволяють прискорити процес рахунку. Калькулятор Brilliant BS-0111 відрізняється комбінованим типом живлення, що гарантує надійну роботу як від звичайних батарейок, так і від елемента, заряжающегося від сонячної енергії, а ергономічний корпус, габарити якого складають 140.00 x 176.00 x 45.00 мм, не тільки не займає багато місця на робочому столі, але і легко поміщається в сумці якого розміру.
Особливості:
- Дворівнева пам'ять
- Тип батарей живлення: літієва LR54
- Клавіша операції "Підвищення ціни"
- Клавіша видалення останньої цифри відображуваної
- Клавіші введення розрядів: клавіша "00"
- Перемикач "Кількість знаків після коми"
- Перемикач "Режим округлення"
- Захист від залипання клавіш
- Автоматичне вимкнення живлення
- Сонячна батарея
- Тип дисплейної панелі: антибліковий
- Тип дисплея: похилий РК-дисплей
- Вага нетто: 178 г
| Manufacturer | Brilliant |
| Type of | Calculator |
| В наявності | Так |
| Keys | "00" key |
| Nutrition | Lithium |
| Dimensions | 140 x 176 x 45 mm |
| Type of | Professional |
| Digit | 12 |
| Memory type | Two-level |
| Weight of packing | 9 kg |
| Warranty | 12 months |
* Characteristics, delivery and appearance of the product may differ from those indicated and / or may be changed by the manufacturer without reflection of the product in the card.