Portable speakers F&D W12 (W12 GRAY)
Model: & nbsp; W12
Power: & nbsp; 8 W
Frequency range: & nbsp; 80 ... 20000 Hz
Interfaces: & nbsp; Bluetooth, mini-jack 3.5 mm
Bluetooth version: & nbsp; 4.0
Ergonomics: & nbsp; carabiner eye
Media playback capability: & nbsp; Micro-SD card
Controls: & nbsp; volume control, controls playback (Play / Pause)
Power: & nbsp; built-in battery
Battery capacity: & nbsp; 1500 mAh
Battery life, up to: & nbsp; 6 hours.
Body material : & nbsp; plastic
Color: & nbsp; red, gray
Dimensions: & nbsp; 180 & times; 81 x 52 mm
Power: & nbsp; 8 W
Frequency range: & nbsp; 80 ... 20000 Hz
Interfaces: & nbsp; Bluetooth, mini-jack 3.5 mm
Bluetooth version: & nbsp; 4.0
Ergonomics: & nbsp; carabiner eye
Media playback capability: & nbsp; Micro-SD card
Controls: & nbsp; volume control, controls playback (Play / Pause)
Power: & nbsp; built-in battery
Battery capacity: & nbsp; 1500 mAh
Battery life, up to: & nbsp; 6 hours.
Body material : & nbsp; plastic
Color: & nbsp; red, gray
Dimensions: & nbsp; 180 & times; 81 x 52 mm
| В наявності | Так |
| Body material | Plastic |
| Manufacturer | F&D |
| Type of | Acoustic system |
| Total Output Power (RMS) | 8 W |
| Sound system | Mono |
| Built-in equalizer | Not |
| Number of preset stations | Not |
| Media support | Bluetooth |
| Colour | Gray |
| Nutrition | Battery |
| Interfaces | Jack 3,5 mm |
| Supported Media | Card reader |
| Number of channels | 1.0 |
| Disc Playback Modes | Not |
| Karaoke | Not |
| FM tuner | Not |
| Display type | Not |
| Weight of packing | 9 kg |
| Warranty | 12 months |
| Number of channels | 1.0 |
* Characteristics, delivery and appearance of the product may differ from those indicated and / or may be changed by the manufacturer without reflection of the product in the card.