Датчик відкриття Ajax DoorProtect white (000001136)
Датчик відкриття Ajax DoorProtect white (6732) для детектування відкриття дверей, вікон і т. д. Датчик обладнаний клемною колодкою для підключення додаткових дротяних датчиків, в тому числі дротяних датчиків відкриття призначених для установки на металеві ворота, люки. Даний бездротовий датчик відкриття можна використовувати для охорони будь-яких об'єктів: квартир, приватних будинків, дач, офісів, магазинів, складів, виробничих приміщень та ін Перевагою датчика є і його надзвичайно зручна і легка самостійна установка за допомогою смарт-кріплення для монтажу користувачеві не потрібно розбирати сам датчик. Враховуючи, що датчик руху – один з найпоширеніших елементів охоронних сигналізацій, це важливий плюс для пристрою.
Датчик оснащений ефективною бездротовою системою радіозв'язку, яка використовує шифрування повідомлень і захист від підробки. Це забезпечує відмінну захищеність сигналізації від спроб злому зловмисниками. Крім того, датчик має ультрасучасну високонадійну систему зв'язку, що дозволяє йому успішно працювати в межах декількох поверхів бізнес-центру або на відстані до 2000 м на відкритій місцевості від центрального блоку сигналізації.
| В наявності | Так |
| Manufacturer | Ajax |
| Type of | Opening sensor |
| Threshold | Threshold of 2 cm |
| Max. distance between sensors and central | 2000 m |
| Transmission frequency | 868 MHz |
| Battery type | CR123A |
| Weight of packing | 0.09 kg |
| Warranty | 12 months |
* Characteristics, delivery and appearance of the product may differ from those indicated and / or may be changed by the manufacturer without reflection of the product in the card.