Датчик руху Ajax MotionProtect black (000001148)
Датчик руху Ajax MotionProtect black (5314) можна використовувати для охорони будь-яких об'єктів: квартир, приватних будинків, дач, офісів, магазинів, складів, виробничих приміщень та ін. Він призначений для виявлення руху людини в приміщенні. Датчик має регульовану чутливість і здатний ігнорувати домашніх тварин вагою до 20 кг і зростом до 50 см. Принцип дії датчика заснований на визначенні інфрачервоного (ІЧ) випромінювання від живої істоти. Спеціальний алгоритм обробки сигналу, що поступає забезпечує додаткову перевірку об'єкта з приводу маси і наявності руху, мінімізує помилкові спрацьовування від домашніх тварин, що переміщаються. Таким чином датчик не реагує на переміщення неживих предметів. Якщо в приміщенні, наприклад, впаде з вішалки куртка, або протяг відкриє міжкімнатні двері, датчик не спрацює. Крім того, датчик має ультрасучасну високонадійну систему зв'язку, що дозволяє йому успішно працювати в межах декількох поверхів бізнес-центру або на відстані до 2000 м на відкритій місцевості від центрального блоку сигналізації.
| Manufacturer | Ajax |
| В наявності | Так |
| Type of | Motion Sensor |
| Motion Detection Range | Detection range 14 m |
| Pet immunity | Up to 20 kg |
| Vertical Motion Detection Angle | 80° |
| Type of instalation | Wall mount |
| Installation height | 1.8 m to 2.4 m (recommended) |
| Object of detection | Motion |
| Type of motion sensor | Pyroelectric |
| Weight of packing | 0.13 kg |
| Warranty | 12 months |
* Characteristics, delivery and appearance of the product may differ from those indicated and / or may be changed by the manufacturer without reflection of the product in the card.