Датчик розбиття Ajax GlassProtect біла (000001140)
Датчик розбиття Ajax GlassProtect white (5288)
Датчик може використовуватися для виявлення розбиття скла в квартирах, будинках, магазинах, офісних будівлях, готелях, ресторанах, банках, школах, студіях, на складах і т. д. Завдяки спеціальному мікрофону датчик виявляє і реєструє специфічні низькочастотні і високочастотні звуки, що виникають при розбитті скла. У разі, якщо в приміщенні розбивають скло, датчик уловлює ці звуки і відправляє по радіоканалу сигнал тривоги на центральний блок сигналізації. Використовуючи унікальний багатоступеневий аналіз, датчик реагує виключно на звук розбитого скла, ігноруючи інші голосні звуки.
Датчик оснащений ефективною бездротовою системою радіозв'язку, яка використовує шифрування повідомлень і захист від підробки. Це забезпечує відмінну захищеність сигналізації від спроб злому зловмисниками. Крім того, датчик має ультрасучасну високонадійну систему зв'язку, що дозволяє йому успішно працювати в межах декількох поверхів бізнес-центру або на відстані до 2000 м на відкритій місцевості від центрального блоку сигналізації.
| В наявності | Так |
| Manufacturer | Ajax |
| Type of | Break sensor |
| Detection range | 9 m detection range |
| Horizontal Detection Angle | 180° |
| Vertical detection angle | 180° |
| Installation height | From 1.8 to 3 m |
| Tamper protection | There is |
| Sensor type | Acoustic |
| Weight of packing | 0.05 kg |
| Warranty | 12 months |
* Characteristics, delivery and appearance of the product may differ from those indicated and / or may be changed by the manufacturer without reflection of the product in the card.